Gatvės remontą žada atnaujinti kitą savaitę

Automobilių aikštelė prie Kęstučio g. 8 namo.

Praėjusiais metais pradėtas Kęstučio gatvės Šilutėje remontas jau daugiau kaip mėnesį sustabdytas. Darbai buvo nutraukti po to, kai vykdant juos, buvo labai sumažinta prie 8-to šios gatvės numeriu pažymėto namo esanti automobilių aikštelė. Tai sukėlė didelį gyventojų pasipiktinimą, nes nebesaugu pasidarė iš jos išvažiuoti į gatvę.

Kaip šiandien telefonu sakė Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas, pridarę klaidų rengiant šios gatvės remonto projektą projektuotojai, jau baigia jas taisyti. Visą tai dar peržiūrės Šilutės rajono savivaldybėje atsakinti asmenys. Tad labai tikėtina, sakė A.Ivanauskas, kad jau kitą savaitę darbai gali būti atnaujinti.

Gyventojų pasipiktinimą kelia ne tik sumažinta aikštelė, bet ir palikta netvarkinga gatvės remontą atliekančios įmonės darbo vieta. Jau mėnesį minėto Kęstučio gatvės namo gyventojai, grįžę namo, yra privesti laipioti po gan pavojingai iškastą griovį su aštriais jau sumontuoto bordiūro kraštais. Lieka kol kas tik džiaugtis, kad, nors tai kelia realų pavojų jų sveikatai, nelaimingų atsitikimų kol kas neįvyko.

        

Be the first to comment on "Gatvės remontą žada atnaujinti kitą savaitę"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*