Rekonstruojamas Šilutės pamario pagrindinės mokyklos sporto aikštynas sudomino politikus  

Jau keletą savaičių darbininkai triūsia Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos stadione. Darbų tikslas – modernizuoti šį sporto aikštyną.

Nors jau ir ruduo, tačiau darbai vyksta labai sparčiai: jau ne tik išardyta senoji stadioną juosiusi tvora, bet sumontuota nauja. Ji aukštesnė, šiuolaikiškesnė. Įrengtas naujas apšvietimas. Taip pat jau išardyta bėgimo takelius dengusi asfalto danga. Šiuo metu, pasitelkus modernią betonavimo techniką, klojamas betoninis pamatas būsimai dirbtinei bėgimo takelių dangai.

Kaip sakė čia dirbantys UAB „Tima“ darbininkai, statybos priežiūros atstovai neprieštaravo, kad šiuo metu laiku būtų betonuojamas takelių pamatas. Darbuotojai kalbėjo, kad esant būtinybei jie pasiruošę ir šalnoms – klojinį dengs specialia plėvele, o jei reikės – atveš ir durpių. O dirbtinę dangą tikrai dengs tik pavasarį, kai atšils oras. Taip pat baigs modernizuoti vieną didžiausių Šilutės miesto mokyklų stadioną – po rekonstrukcijos jis turėtų tapti moderniausias mieste.

Tačiau yra ir kita „Šilutės Pamario mokyklos sporto aikštyno Šilutėje, Žalgirio g. 16, atnaujinimo darbų su techninio darbo projekto parengimu“ projekto pusė. Ja susidomėjo Šilutės savivaldybės tarybos Kontrolės komitetas. Todėl antradienį jo posėdyje apie šį projektą komiteto nariams aiškino Stanislova Dilertienė, Savivaldybės ūkio skyriaus vedėja.

Jau iš anksto savivaldybės tinklalapyje buvo pateikta informacija apie šį projektą. Jame sakoma, kad „atsižvelgiant į supaprastinto atviro konkurso rezultatus, rangos darbų sutartis dėl Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos sporto aikštyno, esančio Šilutėje, Žalgirio g. 16, atnaujinimo darbų su techninio darbo projekto parengimu sudaryta su UAB „Žibai‟. Sutarties kaina – 220 916,48 Eur su PVM“.  Šie darbai vykdomi „panaudojant Švietimo ir mokslo ministerijos lėšas, skirtas Švietimo įstaigų sporto aikštynų atnaujinimo programai“.

Taip pat tame dokumente rašoma, kad „bus atlikti kapitalinio remonto darbai: mokyklos sporto aikštynas bus aptvertas nauja tvora, įrengta bėgimo takų nauja danga, įrengta šuoliaduobė su įsibėgėjimo takeliu, įrengti nauji futbolo vartai, atnaujinta veja, įrengta lauko jėgos aikštelė su treniruokliais, pastatyti mažosios architektūros elementai (suoliukai, šiukšliadėžės), atliktas smulkus mažosios futbolo aikštelės remontas, įrengti lauko šviestuvai bei stebėjimo kameros“.

Komiteto pirmininkas Zigmantas Jaunius norėjo plačiau sužinoti apie vykusį šiems darbams viešųjų pirkimo konkursą. Ūkio skyriaus vedėja paaiškino jo eigą ir sakė, kad iš keturių pretendentų buvo pasirinkta UAB „Žibai“. Kitos, jos teigimu, neatitiko kvalifikacinių reikalavimų arba iš vis neatsiliepė paprašytos patikslinti duomenis. Komiteto pirmininkas kalbėjo, jog jo žiniomis, rangos darbų sutartis sudaryta ne su mažiausią kainą pasiūliusia šilutiške įmone. O tuo tarpu toji, kuri pasisiūlė darbus atlikti už mažesnę pinigų sumą, dirba subrangovu vykdant minėtus stadiono atnaujinimo darbus.

Paprašyta pateikti šiam viešajam pirkimo konkursui teiktus visus siūlymus, S.Dilertienė išėjo jų atnešti, bet po kurio laiko grįžusi atsakė, kad kompiuterinė sistema sutrikusi ir šiuo metu negalima prieiti prie šių duomenų.

Kontrolės komiteto nariai. Iš kairės: Arvydas Jakas, Ričardas Stonkus, Z.Jaunius, Alfonsas Vanagas ir Genovaitė Kimbrienė.

Šilutės savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto nariai. Iš kairės: Arvydas Jakas, Ričardas Stonkus, Zigmantas Jaunius, Alfonsas Vanagas ir Genovaitė Kimbrienė.

Be the first to comment on "Rekonstruojamas Šilutės pamario pagrindinės mokyklos sporto aikštynas sudomino politikus  "

Leave a comment

Your email address will not be published.


*