Palankesnės sąlygos Šilutės kredito unijos nariams   

Šilutės kredito unijos nariai (ŠKU) gali naudotis geresnėmis ar net išskirtinėmis daugiau kaip dvidešimt metų sėkmingai dirbančios šios finansinės institucijos paslaugomis. O tie, kurie dar nėra unijos nariais, netruks galės pasinaudoti lengvata tapti jos pajininkais.   

Tokia galimybė bus netrukus, minint Tarptautinę kredito unijos dieną. Ji pasaulyje, kurio 84 šalyse veikia šios kooperatiniais principais veikiančios finansinės institucijos, minima kiekvienų metų spalio mėnesio trečią ketvirtadienį. Šiais metais tai bus spalio 20 diena.

Įprastai, pageidaujantys tapti Šilutės kredito unijos nariais, turi įnešti savo dalį – 30 eurų pajų. Be jo, dar turi būti sumokėtas 10 euro stojamasis mokestis. Tačiau minėtos Tarptautinę kredito unijos dienos proga, pareiškusieji norą tapti nariais nuo spalio 17 iki 22 dienos, nuo stojamojo mokesčio bus atleisti. O tapus daugiau kaip aštuonis tūkstančius asmenų vienijančios bendruomenės nariais, beliks pasinaudoti nariams siūlomomis lengvatomis ar nuolaidomis.

Savo nariams ŠKU sudaro sąlygas naudotis keliomis lojalumo programomis. Viena jų „Lojaliems nariams – indėlių palūkanų priedas“. Esmė paprasta – pasidėjus indėlį dvylikai mėnesių, prie šiuo metu skaičiuojamos 0,7 proc. bazinės palūkanų metinės normos, bus pridėtas 0,4 proc. priedas ir palūkanos pakils iki 1,1 proc. Norintieji pasinaudoti galimybe taip šiek tiek padidinti savo pinigus, turi kreiptis į ŠKU visą spalio mėnesį iki 31 dienos.

O tiems nariams, kurie aktyviai naudojasi kredito unijos paslaugomis: veda gaunamas pajamas į sąskaitą, naudojasi mokėjimo kortele ir internetine bankininkyste, yra ar buvo sudarę terminuoto ar kaupiamojo indėlio sutartis, sėkmingai vykdė įsipareigojimų sandorius, gali pasinaudoti lojalumo programa paskoloms. Tokiems nariams tai leis skolintis mažesne palūkanų norma.

Šiuo metu pasiskolinusiesiems ŠKU yra skaičiuojama 10,5 metinių procentų palūkanų. Tapusiems šios programos dalyviams 3 % bus sumažintos palūkanos: tuomet jos sieks 7,5 %. Ši lojalumo programa taikoma žemės ūkio, smuklaus verslo apyvartinėms lėšoms bei vartojamosioms paskoloms.

Rugsėjo 29 dieną posėdžiavusi Šilutės kredito unijos valdyba priėmė sprendimą nuo spalio 10 dienos pradėti teikti valiutos keitimo paslaugas. Iš ir į eurus bus keičiamo JAV doleriai, Didžiosios Britanijos svarai, Norvegijos kronos ir Švedijos kronos. Užėję į visas ŠKU kasas valiutą galės keistis ne tik nariai, bet visi, kam reikės tokios paslaugos. Šeštadienį tai bus vienintelė vieta Šilutės mieste, kur bus galima pasikeisti minėtą valiutą, nes tik Šilutės kredito unijos kasa dirba nuo 9 iki 13 valandos. Unijos nariai, čia taip pat turės nedidelį pranašumą – jiems ši operacija kainuos tik 50 euro centų. Likusieji už keitimą turės sumokėti 1,5 euro.

Be viso to, Šilutės kredito unijoje nariai palankiomis ir naudingomis sąlygomis gali įsigyti tarptautines mokėjimo ar kredito korteles „Maestro“ ir „MasterCard“. Turintieji jas gali apmokėti už pirkinius ar paslaugas, pinigus gali išsigryninti bankomatuose tiek Lietuvoje, tiek bet kurioje ES šalyje.

Šilutės kredito unija taip pat teikia ir internetinės bankininkystės paslaugas. Tai ypač patogu būdas neišeinant iš namų apmokėti gautas sąskaitas už komunalinius mokesčius, sudaryti terminuoto indėlio sutartis, pasižiūrėti sąskaitų likučius.

Daugiau su Šilutės kredito unijos teikiamomis paslaugomis galima susipažinti apsilankius internetinėje svetainėje silutesunija.lku.lt

Be the first to comment on "Palankesnės sąlygos Šilutės kredito unijos nariams   "

Leave a comment

Your email address will not be published.


*