„Moderni izoliacija“: ilgaamžiškus sprendimus lemia medžiagų pasirinkimas

Šiuolaikiškos izoliacinės medžiagos gali pastatui suteikti ne tik energinį efektyvumą, o taip pat ir padėti iš esmės pakeisti pasenusius fasadus. Tam, kad laukiamas rezultatas būtų realiai įgyvendintas ir ilgaamžis, būtina atkreipti dėmesį ne tik į samdomų specialistų kompetenciją, bet ir jų siūlomas medžiagas.

„Moderni izoliacija“ – inovatyvūs sprendimai 

Ieškant apšiltinimo specialistų būtina atkreipti dėmesį į jų sukauptą patirtį ir siūlomus sprendimus. „Moderni izoliacija“ (www.izoliacija.com) geba pasiūlyti konstrukcinius sprendimus ir konsultacijas, kai siekiama pastatus garantuoti energinį efektyvumą. Šios komandos profesionalai tam pasitelkia ypač šiuolaikiškas izoliacines medžiagas bei sistemas – PIR (poliizocianuratą), PF (fenolio putas), VIP (vakuumines) izoliacines plokštes bei  kitas medžiagas.

Minėta įmonė bendradarbiauja su pačiais inovatyviausiais medžiagų gamintojais, kurių patirtis ir kokybė leidžia įgyvendinti ypač šiuolaikiškus, efektyvius sprendimus visoje šalies rinkoje. Visiškai nesvarbu kokios apimties projektus tektų įgyvendinti, klientai visada gali tikėtis, kad apšiltinimo procesas reikš žadamus rezultatus ir naudą.

Iškirtinai aukštos kokybės medžiaga laikoma „SLENTITE ®“. Šią šilumą izoliuojančią  medžiagą sukūrė BASF kompanijos atstovai. Jos efektyvų veikimą nusako organinis aerogelis, kurį daugiausia sudaro oras, todėl šis produktas gali kuo puikiausiai garantuoti apsaugą nuo šalčio. Tokiai izoliacinei medžiagai būdingas išskirtinis tvirtumas, nedidelis svoris – sveria mažiau už gipso kartoną, nesudėtingas apdorojimas: plokštės nesunkiai pjaustomos, frezuojamos, ir gręžiamos. Nustatyta, kad pasitelkus šią medžiagą izoliacijos apimtis sumažėja iki 50 procentų, tad tokiu būdu atsiveria naujos perspektyvos patiems išradingiausiems architekturiniams sprendimams. Šis faktas aktualus kai norima modernizuoti senesnius pastatus. Net ir ypač sudėtingi dizaino pasirinkimai tampa lanksčiai įgyvendinamais, pasitelkus tokią plonytę izoliaciją.

Šlaitinių stogų ir betono pramonės sprendimai

„Moderni izoliacija“ apšiltindama šlaitinius stogus dirba su Xtratherm SAFE-R PR. Tai – ypatingai vertinamomis savybėmis pasižyminti fenolio putų izoliacinė medžiaga. Ji bus puikus sprendimas tais atvejais, kuomet reikės izoliuoti būtent tokio tipo stogą. Šių izoliacinių plokščių savybės iš kitų išskiria tuo, kad jos beveik nedega, o šilumos laidumą žymintis koeficientas – ypatingai žemas, nesiekia net 0,020 W/mK.

Betono pramonės atvejais „Moderni izoliacija taip pat turi ką pasiūlyti. Xtratherm SAFE-R CB – išskirtinai efektyviomis savybėmis pasižyminti izoliacinė medžiaga. Jos gamyboje naudojamos fenolio putos, o plokštės abi pusės padengtos stiklo pluošto audiniu. Būtent tai ją padaro pačiu tinkamiausiu pasirinkimu betono pramonėje. Minėta medžiaga, kitaip negu kitos medžiagos, yra kur kas labiau atspari ugniai.

Trisluoksnis mūras ir Karkasinės konstrukcijos

Trisluoksnio mūro izoliacijos atvejais bus išmintinga pasitelkti Xtratherm SAFE-R CW – nepaprastai efektyvių savybių fenolio putų šilumos izoliacinė medžiaga gerai pasitarnaus, siekiant izoliuoti trisluoksnius mūrus. Daugiasluoksne aliuminio folija dengiamos abi medžiagos pusės. SAFE-R CW – išskirtinėmis savybėmis pasižyminti izoliacinė plokštė, labai vertinama dėl aukšto atsparumo ugniai, beveik nepraleidžianti šilumos. Minima medžiaga siekia – 25-160 mm storio.

Xtratherm SAFE-R FB – puikiai pasitarnaus, kuomet siekiama pasirūpinti karkasinių konstrukcijų izoliacija. Jos gamyboje naudojamos fenolio putos. Daugiasluoksne aliuminio folija taip pat yra padengtos abi medžiagos pusės.

Tinkuojami ir klijuojami fasadai

Xtratherm SAFE-R GT žinoma dėl savo ypatingų savybių. Tokios izoliacinės plokštės labiausiai pasitarnaus tinkuojamiems ar klijuojamiems (klinkerio apdailos medžiagomis) fasadams. Tiek vienas, tiek kitas plokštės puses dengia audinys iš stiklo pluošto. SAFE-R GT – ypatingų savybių fenolio putų šilumos

Be the first to comment on "„Moderni izoliacija“: ilgaamžiškus sprendimus lemia medžiagų pasirinkimas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*