Geros žinios iš Šilutės kredito unijos

Baigiantis kalendoriams metams Šilutės kredito unija siunčia keletą naujų gerų žinių savo bendruomenės nariams. Pirmoji – nuo gruodžio 1 dienos visi unijos nariai gali gauti lengvatinę vartojimo paskolą su šauniai žemesnėmis palūkanomis, nei įpratai. Antroji – netrukus startuoja projektas „Verslumo skatinimas 2014-2020“. Paraiškos verslo paramai jau galima pradėti teikti.

Išpildyk svajonę per vieną dieną

Dažnas turime įvairių didesnių ar mažesnių mielų svajonių. Vieniems – tai naujas televizorius ar muzikinis centras, kitam – šaldytuvas. O trečiasis norėtų išvykti į kelionę ir pamatyti savo svajonių pilį. Jų įgyvendinimui dabar atėjo tinkamas laikas, nes Šilutės kredito unija savo nariams siūlo labai palankiomis sąlygomis pasinaudoti jos teikiama vartojimo paskola. Labai iškalbingas jos pavadinimas – „Išpildyk svajonę per vieną dieną“. Jis ir sako, kad kiekvieno svajonės priartinimui pasitarnaus per vieną dieną sutvarkomi visi su šia vartojimo paskola susiję formalumai.

Yra ir antrasis šios paskolos esmę nusakantis pavadinimas – „Paskolų palūkanos tirpsta, kaip pirmasis sniegas“. Ir iš ties – metinės šios ypatingos paskolos palūkanos yra tik 4,4 procentų. O tai daugiau kaip dvigubai mažiau, nei imant įprastą paskolą šioje finansinėje įstaigoje. Tokia ypatinga ir išskirtine metų pabaigos švenčių dovana sveikina Šilutės kredito unija savo didžiulės bendruomenės narius ir kviečia pasinaudoti galimybe įgyvendinti savo svajones.

Verslumo skatinimo programa

Lietuvos kredito unijų (LKU) grupės kredito unijos, kurių būryje yra Šilutės kredito unija, nuo gruodžio mėnesio pradžios pradės kredituoti fizinius ir juridinius asmenis iš Europos Sąjungos socialinio fondo remiamos finansinės priemonės „Verslumo skatinimas 2014-2020“. Šios programos tikslas – sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti arba vystyti nesenai pradėtą verslą.

Maksimali šios programos teikiamo kredito suma – 25 tūkstančiai eurų. Palūkanų norma numatyta kintama ir, priklausomai nuo įvairių veiksnių, bus skaičiuojama nuo 3 procentų. Pagrindinė šių paskolų paskirtis – verslo investicijos ir (arba) apyvartinių lėšų papildymas.

Šios verslumą skatinančios paskolos gali būti išduotos labai mažoms, mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims, dirbantiems pagal verslo liudijimą arba užsiimantiems individualia veikla. Taip pat gali būti remiami ketinantys pradėti verslą. Šios programos lėšomis galima bus remti ir jau esančias įmones, kurios veiklą vykdo mažiau nei metai laiko.

Numatytos prioritetinių paskolų gavėjų grupės. Tai asmenys iki 29 m. arba vyresni, negu 54 metų. Atskira grupė – moterys verslininkės. Gauti paskolą Šilutės kredito unijoje per šią „Verslumo skatinimas 2014-2020“ programą ir pradėti verslą taip pat galės ir bedarbiai ar žmonės su negalia. Šia programa galės pasinaudoti ir tie, kurie kuria ir (ar) kurs „žaliąsias“ darbo vietas. Tai yra gauta paskola gali būti naudojama investuojat į įrangą, gamybos procesus ir saugius, ekologiškus produktus, kurie turi tiesioginį poveikį energijos taupymui.

Visus konkrečius atvejus reikės aptarti su Šilutės kredito unijos darbuotojais. Galvojantys apie paskolas iš šios verslumo skatinimo programos, gali pradėti domėtis jų gavimo galimybėmis Lietuvos kredito unijų tinklalapyje www.lku.lt. Ten nurodytos visos sąlygos.

Be the first to comment on "Geros žinios iš Šilutės kredito unijos"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*