Apie Šilutės kraštą – parodoje Rygoje

Vasario 5–7 dienomis Rygoje, tarptautiniame parodų centre, vyko 23-ioji Baltijos šalių tarptautinė turizmo paroda „Balttour 2016“. Antrą kartą Šilutės turizmo informacijos centro darbuotojai kartu su Klaipėdos regiono kolegomis bendrame stende „Lietuvos pajūris“ pristatė poilsio galimybes pamaryje.

Diena anksčiau Lietuvos ambasadoje Rygoje buvo surengtas turizmo galimybių pristatymas Latvijos žiniasklaidai bei kelionių agentūroms. Jame dalyvavo mūsų šalies pasienio su Latvija regionų turizmo informacinių centrų, turizmo paslaugų teikėjų atstovai.

Apie Klaipėdos regiono lankytinas vietas pasakojo Klaipėdos rajono turizmo informacinio centro darbuotojai. Čia buvo pristatyta ir naujovė – jungtinis pažintinis turistinis maršrutas – klasteris, apimantis keletą Vakarų Lietuvos savivaldybių. Šilutiškiai Latvijos turizmo specialistams pasakojo apie pažintinius pramoginius turus Nemuno deltoje bei Kuršių mariose, supažindino su edukacinėmis programomis, apgyvendinimo ir maitinimosi sąlygomis. Taip pat vaišino kulinariniu paveldu – rūkyta žuvimi, už kurią Šilutės turizmo informacijos centro darbuotojai, dalyvavę parodoje Rygoje, dėkingi UAB „Kintai“.

Vasario 5–7 dienomis Šilutės turizmo atstovai dalyvavo parodoje Rygos tarptautiniame parodų centre Kipsaloje. Tai viena didžiausių turizmo parodų regione, apimanti turizmo informacinius centrus, kelionių operatorius ir agentūras, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo verslo atstovus.

Šilutės turizmo informacijos centro darbuotojai lankytojams pristatė pamario krašto turizmo ir poilsio galimybes, atsakinėjo į parodos lankytojams kylančius klausimus, taip pat užmezgė daug tolimesniam bendradarbiavimui naudingų pažinčių ne tik su Baltijos regiono, bet ir su Turkijos ar net Kinijos turizmo atstovais.

Parengta pagal Šilutės turizmo informacijos centro medžiagą.

Be the first to comment on "Apie Šilutės kraštą – parodoje Rygoje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*