Jaunieji informatikai buvo patekę į „negyvenamą salą“

Pirmąją vietą RAM'ukuose iškovojusi komanda.

Artėjant į pabaigą mokslo metams, jau tradicija tapo Šilutės rajono mokyklų šeštų ir septintų klasių moksleiviams surengti informacinių technologijų viktoriną. Kaip ir dera, jos pavadinimui paimtas vienas iš kompiuterių terminų RAM, kas reiškia operatyvioji atmintinė. RAM‘ukais pavadintas varžytuves jau keletą metų iš eilės rengia Šilutės pirmoji gimnazija – jos informacinių technologijų mokytojai bei jiems padedantys gimnazistai.

Šiais metais užduotys RAM‘ukams buvo sukurtos pasirinkus apibendrinančią į pagrindinę temą „Negyvenama sala“. Iš dešimties mokyklų į Šilutę ketvirtadienį atvažiavę moksleiviai atsitiktine tvarka buvo suskirstyti į grupes. Jos ir varžėsi tarpusavyje atsakinėdamos į įvairius su šiuolaikinėmis technologijomis susijusius klausimus. Galutinė užduotis komandoms buvo ištrūkti iš „negyvenamos salos“, kur visos jos „sudužus lėktuvui“ ir buvo patekę. O pergalę laimėjo tie, kurie greičiau bei tiksliau užduočių pagalba iššifravo „pagalbos telefono numerį“ ir išsikvietė ją į tą salą. Po to visi drauge sėkmingai grįžo namo.

Tai buvo ne tik varžytuvės, bet ir išmoninga parengta pažintis su gimnazija. Nes planšetinio kompiuterio pagalba reikėjo surasti nurodytą vietą mokykloje ir joje nusifotografuoti. Tai buvo ir smagu, ir naudinga.

Per RAM‘ukai viktoriną moksleiviai pažino bendraamžius iš kitų mokyklų, draugiškai atliko užduotis bei smagiai pralaido laiką. Nes jos rengėjai Šilutės pirmosios gimnazijos kaip visada ją sugalvojo išmoningai ir nuotaikingai.

1 Comment on "Jaunieji informatikai buvo patekę į „negyvenamą salą“"

  1. Buvo labai smagus renginys. Ačiū organizatoriams!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*