„Aukime kartu“ – padėkos vakaras Kintų mokyklos socialiniams partneriams ir rėmėjams

Kintų pagrindinės mokyklos direktorė A. Gužauskienė.

Balandžio 26 d. vakarą į Kintų mokyklą rinkosi mokyklos socialiniai partneriai ir rėmėjai. Susirinkusiems svečiams už bendradarbiavimą ir pagalbą mokyklai dėkojo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, mero pavaduotojas Algis Bekeris, administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis.

Socialiniams partneriams, mokyklos rėmėjams pristatyti pokyčiai, įvykę per ketverius metus, bei Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros 2018 m. balandžio 9-12 d. atlikto Kintų pagrindinės mokyklos veiklos kokybės  išorinio vertinimo rezultatai:

„Mokyklos veiklos kokybė yra gera: viršija vidurkį, tinkama, paveiki, potenciali, lanksti. Net keturi veiklos rodikliai:
– veiklos, įvykiai, nuotykiai,
– mokymasis ne mokykloje,
– įsipareigojimas susitarimams,
– tinklaveika,
įvertinti aukščiausiu kokybės lygiu – labai gerai: veikla veiksminga, išskirtinė, kryptinga, savita, kūrybiška.“

Visi Kintų mokyklos veiklos kokybės aukščiausi įvertinimai – tinklaveikos su socialiniais partneriais ir rėmėjais dėka. Tad už tvarią tinklaveiką ir asmenybės tapsmui reikiamų mokymosi ne mokykloje sąlygų sudarymui ugdant jaunąją kartą Kintuose įteiktos padėkos socialiniams partneriams: Kintų seniūnijai, Kintų Vydūno Kultūros centrui, Šilutės Fajoraičio Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialui, Asociacijai „Kintų bendruomenė“.

Padėkota įteikiant padėkas pagrindiniams mokyklos rėmėjams už ženklią daiktinę (baldai, mokymo priemonės) bei finansinę paramą (žaliuzėms mokyklos langams, vaizdo projektorių įsigijimui): VšĮ Lietuvos verslo kolegija, UAB „Tomas Gold“, R. Kelpšos keleivių pervežimo įmonei, UAB „SLP žuvis“, UAB „Kintas“. Taip pat už finansinę paramą mokyklos erdvių ir mokymo priemonių atnaujinimui padėkota ir kitiems rėmėjams: vietos įmonėms, kaimo turizmo sodyboms, ūkininkams.

Po mokyklos veiklos pokyčių pristatymo ir padėkų įteikimo surengta ekskursija po mokyklos erdves, aptartos mokyklos perspektyvos prie kavos puodelio ir vaišių, kurias paruošė mokiniai ir jų tėveliai.

Visos mokyklos vardu dėkoju mokinių tėveliams ir jų šeimoms, buvusiems mokyklos mokiniams, mokyklos darbuotojams už finansinę paramą atnaujinant mokyklos erdves ir visiems mokomųjų dalykų mokytojams už finansinę paramą įsigyjant visiems mokomųjų dalykų kabinetams roletus langų užtamsinimui efektyvesniam darbui pamokose naudojant vaizdo projektorius.

AČIŪ visiems ir kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui, mokinių tėveliams ir socialiniams partneriams už susiklausymą, bendrystę ir ėjimą ta pačia kryptimi!

AUKIME KARTU!!!

Asta Gužauskienė,
Kintų pagrindinės mokyklos direktorė

Savanorės Brigitos Karpauskaitės nuotraukos.

Be the first to comment on "„Aukime kartu“ – padėkos vakaras Kintų mokyklos socialiniams partneriams ir rėmėjams"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*