Švėkšna turi ne tik šventinius atvirukus, bet naują kalendorių

Baigiantis metams, švėkšniškiai, toliau gyvenančius savo artimuosius ar draugus, gali pasveikinti labai estetiškais kalėdiniais bei naujametiniais atvirukais. Puikia dovana gali tapti ir naujas 2017 metų kalendorius su Švėkšnos vaizdais.  

Atvirukuose – pagrindiniai miestelio akcentai: šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia bei Švėkšnos parko puošniausios vietos. Tai naujas vietos fotografų Vytauto Marcinkevičiaus ir Danutės Gailiūnienės darbas.

Naujieji sveikinimo atvirukai nuo kitų panašių skiriasi tuo, kad jie be įspūdingo vaizdo, turi akiai mielą popieriaus faktūrą, kas sveikinimui suteikia ypatingo šiltumo. Jo pavyksta pasiekti spausdinant su labai geru, įvairius spalvinius niuansus bei iškilumus perteikiančiu spausdintuvu. Ir tai autoriai daro čia pat, Švėkšnoje.

Vytautas Marcinkevičius kalendorių su Švėkšnos vaizdais išleidžia jau ne pirmus metus. Šiemet jis labiau įprastas. Tačiau žiemai užleidus vietą pavasariui, galima pasikeisti ir vaizdą – metų laikus atspindi kuris nors to metų laikų nuotaiką perteikiantis vaizdas.

V.Marcinkevičius yra taip pat įvaldęs dabar populiarių magnetinių, prie metalo kimbančių, vaizdų gaminimą. Juose gali būti bet kokia fotografija. Tai gali būti tinkama ir labai savita dovana asmeniškai, ar kokiai bendrai giminės šventei, nes toks mielas suvenyras nėra brangus.

Visus šiuos gražius dalykus galima įsigyti Švėkšnos degalinėje, kuri pamažu virsta ne tik kuro prekybos vieta, bet ir suvenyrų parduotuve. Čia galima įsigyti ne tik minėtus naujus leidinius, bet įvairaus dydžio meninių šių autorių Švėkšnos fotografijų. Jos gali ne tik puošti aplinką, bet ir būti puiki dovana. Čia taip pat yra ir kitų mielų sveikinimams tinkamų smulkmenų. Neradus tinkamos, galima ir su V.Marcinkevičium, ir su D.Gailiūniene tartis dėl individualaus suvenyro ar nuotraukos. O rengiantys šventes ir ieškantys jas galinčių užfiksuoti fotografo, gali kreiptis į D.Gailiūnienę. Ji ne tik puikiai nufotografuos, bet ir atspausdins nuotraukas.

v-01

Naujasis atvirukas. Autorius V.Marcinkevičius.

v-05

Naujasis atvirukas. Autorius V.Marcinkevičius.

d-03

Naujasis atvirukas. Autorė D.Gailiūnienė.

d-07

Naujasis atvirukas. Autorė D.Gailiūnienė.

m-3

Suvenyrinis magnetukas. Autorius V.Marcinkevičius.

m-2

Suvenyrinis magnetukas. Autorius V.Marcinkevičius.

 

Komentarų nėra, būk pirmas. "Švėkšna turi ne tik šventinius atvirukus, bet naują kalendorių"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*