Švėkšna jau turi savo šventinį kalendorių

Švėkšniškis fotografas Vytautas Marcinkevičius artėjančių Naujųjų metų proga parengė puikų suvenyrą šio miestelio gyventojams – pagamino 2018 metų kalendorių.

Tiksliau net du. Vienas primins svarbiausius jau besibaigiančių metų įvykius Švėkšnoje. Jame yra visą Lietuvą nustebinęs velykinių margučių medis, jau kone tradicija tapusios Šviesos ir tamsos dermės šventė bei įspūdingas naujasis miestelio akcentas – paminklas Nepriklausomybės akto signatarui K.S.Šauliui.

Kitame 2018 metų kalendoriuje be galo įdomūs ir plika akimi nematomi į vandens paviršių dūžtantys jo lašai. Tai V.Marcinkevičiaus aistra ir pomėgis fotografuoti įvairius mažai akimis įžiūrimus objektus. Šie kalendorių puošiantys abstraktūs vaizdai galėtų šiuolaikiškai papuošti namų interjerą.

Šie 2018 metų kalendoriai – puiki dovana artėjančių šv. Kalėdų bei Naujųjų 2018 metų proga. Juos bei daugelį kitų su Švėkšna susijusių suvenyrinių fotografijų galima įsigyti Švėkšnos degalinėje. Arba, kur sutikus patį V.Marcinkevičių, paprašyti jo paties.

Komentarų nėra, būk pirmas. "Švėkšna jau turi savo šventinį kalendorių"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*