„Šilutės baldai“ siūlo pratęsti sėkmingą projektą   

Šiandien „Šilutės baldų“ direktorė Asta Dijokienė ir SBA koncerno viešųjų ryšių vadovė Virginija Dunauskienė susitiko Šilutės meno mokyklos dailės mokytojais Andriumi Sirtautu, Živile Skirkevičiene bei šio mokyklos direktoriaus pavaduotoju Arnoldu Miluku. Kaip susitikimo pradžioje sakė direktorė A.Dijokienė, kažkaip vėl pasiilgo bendros veiklos po šaunaus bendro Istorinės sienos projekto.      

Todėl prisiminus šį sėkmingą ir daug malonių akimirkų visiems suteikusį kūrybinį procesą, kilusi mintis pabandyti pratęsti bendrą darbą ir miestui, miestiečiams ar atvykstantiems svečiams pabandyti sukurti ką nors įdomaus bei patrauklaus. V.Dunauskienė siūlė pabandyti pafantazuoti laisva tema, ką būtų galima padaryti, kad patiems šilutiškiams būtų smagu ir jauku čia gyventi. Tad žinodami kūrybingą Šilutės meno mokyklos mokytojų prigimtį baldininkai ir pasikvietė šiuos žmones idėjų generavimui.

Ir iš ties, po beveik poros valandų svarstymų, siūlymų bei samprotavimų ėmė kristalizuotis kelios mintys, kurios gali būti realizuotos. Ir, jei visa tai pavyks įgyvendinti, Šilutėje turėtų atsirasti keletas įdomybių. Kaip pabaigoje buvo apibendrinta, gimė dvi su puse naujos idėjos, apie kurias kol kas nutarta viešai nekalbėti.

Taip pat nutarta neskubėti ir neskirti galimų darbų kokiai konkrečiai datai. Tačiau pirmieji rezultatai jau galėtų būti matomi kitų metų vasarą.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*