Netrukus prasideda žiemos šventės

Penktadienį apie 10 valandą ryto, padedama patyrusio kranisto bei daugybės darbuotojų, į įprastą šventinę vietą priešais Šilutės kultūros ir pramogų centrą atsargiai nutūpė pagrindinė miesto kalėdinė eglė. Ji labai įspūdinga ir be galo graži: kamieną supa žalios sodrios šakos, kurios tiesiog aplipusios rudais kankorėžiais.     

Šią ypatingai puošnią eglę miestiečiai gavo dovanų iš Lietuvos maisto ir veterinarijos tarnybos Šilutės skyriaus darbuotojų. Pasodinta šios įstaigos teritorijoje Ramučių gatvėje prieš daugiau kaip 30 metų ji užaugo apie 12 metrų aukščio. Nuo šiol žiemos švenčių metu ji džiugins šilutiškius ir miesto svečius.

Visą ateinančią savaitę ji bus rėdoma kalėdiniais rūbais. O jau penktadienį, gruodžio 1 dieną, 16 valandų 30 minučių, prasidės eglutės įžiebimo šventė „Pasitikime Kalėdas kartu“. Tuomet suplanuota teatralizuota – koncertinė programa su šventiniais fejerverkais.

Tačiau dar penktadienio vidurdienį – 12 valandą – priešais Šilutės H.Šojaus dvarą prasidės muziejininkų renginys „Atversime Kalėdinio miestelio vartus ir pakviesime į pasaką…“ Visų laukia malonios staigmenos ir siurprizai. Kaip tokiais atvejais ir dera, nebus apsieta ir be Kalėdų mugės.

Išradingieji Šilutės muziejininkai pas save į H.Šojaus dvarą pakvies ir pirmadienį, gruodžio 4 dieną. Tuomet bus pinami Advento vainikai. Gruodžio 13 dieną – ten pat vyks Kalėdų eglutės žaislų gamyba. Gruodžio 16 d, šeštadienį, 18 valandą prasidės „Šventinis Ispaniškas šėlsmas“, kurį kurs profesionalios scenos atlikėjai. Norintieji tame šėlsme dalyvauti – turės įsigyti bilietus. Sekmadienį, gruodžio 12 dieną, Šilutės kamerinis dramos teatras muziejuje rodys spektaklį „Sniego karalienė“. Bilietų čia taip pat reikės. O gruodžio 19 dieną, 17 valandą, muziejuje bus kepami Kalėdiniai kepiniai.

Ir nors Šilutės H.Šojaus dvaras ir atrodo didelis, tačiau jo salės nėra labai didelės, todėl norintieji šiuose renginiuose dalyvauti – turi registruotis iš anksto.

eglutes_iziebimas-a

Kaledu belaukiant-b

Be the first to comment on "Netrukus prasideda žiemos šventės"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*