Ne tik Šilutės stadiono laukia atgimimas

Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Jatautas paskutiniame posėdyje kėlė klausimą, kad reikėtų rasti galimybių sutvarkyti Šilutės miesto stadioną. Tačiau jis, pasirodo, nėra pamirštas – Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio sudaryta darbo grupė sprendžia jo likimą ir bando numatyti, kaip pasinaudojus Europos 2013–2020 metų finansine parama, jį atnaujinti. Šiai darbo grupei vadovauja Virgilijus Pozingis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas.   

Jis kalbėjo, kad šios darbo grupės tikslas – numatyti, kaip stadionas turėtų būti atnaujintas. Tai nėra paprasta, nes pagal Europos Sąjungos šio periodo projektų reikalavimus, lėšos profesionaliam sportui negali būti skiriamos. Tačiau šis sportinis įrenginys taip pat tarnauja ir visuomenės poreikiams, todėl lėšų jo atnaujinimui gali būti numatyta. Ši darbo grupė sprendė ne tik stadiono, bet ir parko bei teritorijos prie Šyšos upės kilpos sutvarkymo perspektyvas. Tad per įvairias  Europos Sąjungos remiamas programas turėtų būti sutvarkyta ši miesto dalis, o tuo pačiu ir pagrindinis miesto stadionas.

V.Pozingis sakė, jog jau yra sudėlioti galimi prioritetai ir jau visai netrukus – balandžio pabaigoje–gegužės pradžioje – turėtų būti paskelbtas viešasis pirkimas šios visos teritorijos sutvarkymo techniniam projektui rengti. Jei nebus kokių nors nenumatytų trukdžių, iki metų pabaigos toks projektas turėtų būti pabaigtas. Jis ir būtų teikiamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansavimui. Taip per keletą etapų visa Šilutės miesto pietinė dalis turėtų būti atnaujinta.

V.Pozingis taip pat kalbėjo, kad stadioną būtina parengti ateinančiam šiltajam metų laikui. Tam reikėtų laikinai sutvarkyti vakarines jo tribūnas. Administracijos direktoriaus pavaduotojas mano, kad dalį jų būtų galima uždengti tinklu, o kitą, sutvirtinus plokštėmis, parengti žiūrovams. Jo manymu, tam pakaktų 5–6 tūkstančių eurų, kurie turėtų būti paimti iš Šilutės administracijos fondų.

1 Comment on "Ne tik Šilutės stadiono laukia atgimimas"

  1. Birute | 2016-04-24 at 06:54 |

    Kaip paprasta☺

Leave a comment

Your email address will not be published.


*