Moksleiviai jau gerai moka valdyti kompiuterinę techniką

 

Vakar į Šilutės F.Bajoraičio biblioteką rinkosi tie moksleiviai, kurie šiek tiek daugiau nei jų bendraamžiai pažįsta kompiuterinę techniką, yra perpratę jos valdymą bei įsigilinę į kitas informacines technologijas. Čia jie dalinosi žiniomis, atradimais bei pristatė savo darbus.   

Jau dvyliktą kartą Šilutės Vydūno gimnazijos informacinių technologijų mokytoja ekspertė Tatjana Balvočienė inicijuoja ir, bendraminčių padedama, rengia konferenciją „Informacinės technologijos mokinių darbuose“. Šiais metais drauge su Šilutės rajono moksleiviais savo patirtimi dalinosi ir Tauragės rajono mokyklų bei Jaunųjų programuotojų mokyklos ugdytiniai.

Šią konferenciją pradėjo Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos informacinių technologijų specialistas Donatas Dobilinskas. Jis pristatė bibliotekos vykdomą projektą „Bendruomenės „HUB‘as“, kurio metu ne tik miesto jaunuomenė, bet ir įvairaus amžiaus žmonės, padedami kompiuterinės technikos, ugdosi kūrybiškumą bei plečia savo žinias.

Moksleivių pažintinį forumą pradėjo jauniausios jo dalyvės – Šilutės Žibų pradinės mokyklos pirmokės Brigita Sūdžiūtė ir Augustė Skvirbaitė. Mergaitės labai raiškiai papasakojo, kaip padedamos kompiuterio bei savo mokytojos Ritos Krikščiūnienės, jos ir žaidžia, o tuo pat metui ir mokosi. Po to savo darbus pristatė Tauragės jaunųjų programuotojų mokyklos moksleiviai trečiokai Neilas Baltutis ir Mantas Drukteinis. Jie papasakojo bei parodė, kaip kuria robotus bei mokosi juos valdyti. Toliau apie projektus kalbėjo bei juos rodė ir komentavo Šilutės Vydūno bei Vainuto gimnazijų, Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos moksleiviai, tauragiškiai iš „Šaltinio“ gimnazijos nei to paties rajono Tarailių progimnazijos.

Tie, kas dalyvavo šioje moksleivių konferencijoje, ne tik sužinojo apie moksleivių darbus, bet ir susipažino su naujomis programomis. Taip pat nuotaikingai praleido laiką, nes dauguma darbų buvo iliustruoti pačių moksleivių išradingai ir sumaniai sukurtais filmukais bei kitais darbais. Tai ir mokinių, ir jų mokytojų nuopelnas.

Komentarų nėra, būk pirmas. "Moksleiviai jau gerai moka valdyti kompiuterinę techniką"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*