Lietuvininkų viltis – Rimvydas Lukošius  (NUOTRAUKOS) (VIDEO)

Pagrindinis Šilutės nepriklausomybės dienos minėjimas vyko Šilutės kultūros ir pramogų centre. Po Lietuvos valstybės pagerbimo ceremonijos buvo apdovanotas šių metų „Lietuvininkų vilties“ premijos laureatas Rimvydas Lukošius.  

Šiais metai šventinį renginį vesti buvo patikėta jaunimui – Šilutės pirmosios gimnazijos moksleiviams. Tautiniais rūbais apsirėdę jaunuoliai ne tik atrodė puikiai, bet ir aiškiai ir raiškiai kalbėdami buvo šios gražios šventės dalyvių palydovai. Įspūdžiui sustiprinti tarnavo ir labai išmoningai ir jaukiai papuošta renginio scena.

Po visų pradžioje sugiedoto valstybės himno, šventinę nuotaiką ėmė kurti Šilutės meno mokyklos moksleiviai. Vedančiųjų į sceną pakviestas Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis pasveikino susirinkusiuosius su valstybės švente. Jis prisiminė jos istoriją ir pasidžiaugė salėje matydamas tiek daug jaunimo, kuris toliau turės tęsti valstybės gyvavimą ir jos tolimesnį kūrimą.

Antroji šio renginio dalis – „Lietuvininkų vilties“ premijos įteikimas. Jau ir anksčiau buvo skelbta, kad šiais metais komisija ją skyrė Šilutę sportiniais jaunimo pasiekimais garsinančiam dziudo treneriui, klubo „Kumikata“ vadovui, R.Lukošiui. Apie jį scenoje buvo parodytas filmukas. Jo pasiekimus ir jo darbo įvertinimus buvo galima apžiūrėti ir salės fojė išdėliotoje parodoje.

Šventės rengėjų buvo gerai apgalvotas ir paties „Lietuvininkų vilties“ premijos simbolio pasirodymas. Jį, skambant išraiškingai muzikai, įnešė marių ir vandenų jėgas simbolizuojanti deivė. Rengėjų į sceną vėl pakviestas Šilutės meras V.Laurinaitis pasidžiaugė R.Lukošiaus darbu, pasiekimais ir įteikė „Lietuvininkų vilties“ premiją simbolizuojantį ženklą. Ši premija yra viena iš dviejų Šilutės rajono aukščiausių įvertinimų. Ji skiriama jaunimui už veiklą arba dirbantiems ir ugdantiems jaunimą. Šių metų „Lietuvininkų premijos“ laureatas dirba su jaunimu, vesdamas iš Japonijos kilusio dziudo imtynių paslapčių pažinimo keliu. Jo auklėtinai Lietuvoje yra pasiekę labai gerų rezultatų.

Jaunieji auklėtiniai ir sveikino savo trenerį R.Lukošių, dėkodami jam už darbą su jais. Sveikintojų būta labai daug, nes treneris yra gerai žinomas ne tik savo auklėtinių bei savo pasiekimais, bet ir kaip puikus žmogus.

Šventinį minėjimą baigė jaunimo grupė iš Klaipėdos „DiscoVery“.

1 Komentaras "Lietuvininkų viltis – Rimvydas Lukošius"

  1. Nuomonė | 2017-02-17 at 13:15 |

    Istorijoje būta laureatų dėl kurių vyko diskusijos verti ar ne verti premijos, bet čia tas atvejis kur nevyksta diskusijos nes jis tiesiog vertas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*