Lėktuvų modelių varžybos Ignui Mikalauskui atminti

Šeštadienį greta Šilutės esančiuose Armalėnuose, aeroklubo skraidymo aikštelėje, rengiamos radijo bangomis valdomų lėktuvų kopijų varžybos.

Nuo šių metų keičiasi pagrindinio varžybų prizo pavadinimas: aviamodeliuotojai varžysis dėl vieno iš aviamodeliavimo pradininkų Šilutėje, šviesios atminties pedagogo, šiuo laisvalaikio užsiėmimu sudominusį ne vieną jaunuolį ar suaugusį, Igno Mikalausko vardo taurei laimėti. Iki šiol tai buvo „Pamario“ taurė.

Šiais metais greta aviamodeliuotojų iš visos Lietuvos varžysis ir šio labai patrauklaus užsiėmimo mėgėjai iš Latvijos.

Varžybų pradžia – 10 valandą. Pirmasis startas bus duotas 11 valandą: šie įspūdingai atrodantys modeliai – tikrų lėktuvų kopijos – reikalauja nemažai kruopštumo juos ne tik pagaminti, bet ir parengti startui.

Šiais metais šių varžybų rengėjai – Šilutės aviacinės technikos konstravimo ir modeliavimo klubas „Skrydis“ kviečia norinčius pasigėrėti modelių varžybomis, atvykti per Armalėnus – taip šiek tiek patogiau ir paprasčiau. Geresnei orientacijai į Šilutės aeroklubo skraidymo aikštelę, jau pačiuose Armalėnuose bus įvairūs nukreipiamieji ženklai, kuriais vadovaujantis visi pateks į geriausias vietas stebėti šias varžybas.

Skelbimas Igno taure spaudai

Komentarų nėra, būk pirmas. "Lėktuvų modelių varžybos Ignui Mikalauskui atminti"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*