Ieškoma sprendimų gerinti pramoginę laivybą Kuršių mariose

VšĮ „Marinistikos centras“ drauge su būriu autoritetingų ekspertų parengė galimybių studiją „Dėl laivybos kliūčių šalinimo Kuršių mariose“. Tai dalis Klaipėdos savivaldybės vykdomo projekto „Pietų Baltijos krantas – ilgalaikių laivybos krypčių tarp šalių kūrimas MARRIAGE bendradarbiavimo tinklų pagrindu“. Juo siekiama padidinti turistų, atplaukiančių laivais, skaičių projekto teritorijoje. O tai ne tik Kuršių marios, bet ir su ja susiekiantys vandenys bei uostai, prieplaukos bei kitokios vandens turizmui tinkantys objektai.

Galimybių studijoje labai atidžiai ir kruopščiai išanalizuota esama poilsinio ir pramoginio vandens turizmo bei su tuo susijusios infrastruktūros padėtis. O taip pat identifikuotos kliūtys, trukdančios vandens poilsiui vystyti. Toliau, atsižvelgiant į surinktus duomenis, bandoma ieškoti atsakymų, ką ir kaip reikėtų spręsti, kad Kuršių marios bei aplinkiniai vandenys taptų patrauklūs ne tik mūsų šalies vandens turizmo mėgėjams, bet ir pritrauktų daugiau svečių iš kitų šalių.

Šio dokumentu atkreipiamas dėmesys, kad Rusnės saloje, turinčioje neblogas gamtines sąlygas vandens turizmui, dar nepakankamai išvysčiusi galimą vandens turizmui būtiną infrastruktūrą. O ir esančioji – galėtų būti aktyviau naudojama.

Galimybių studijos „Dėl laivybos kliūčių šalinimo Kuršių mariose“ rengėjai kviečia susipažinti su šiuo dokumentu ir teikti pastabas bei siūlymus. Visą tai reikėtų adresuoti vienam iš šios studijos rengėjui adresu: [email protected]

STUDIJA laikinai nepasiekiama – tikslinami detalės, netikslumai…

Su vienu jos rengėju – Kęstučiu Oginsku – galima susisiekti minėtu elektroniniu paštu.

Be the first to comment on "Ieškoma sprendimų gerinti pramoginę laivybą Kuršių mariose"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*