Geriausieji abiturientai pagerbti H.Šojaus dvare

Šiandien Šilutės Hugo Šojaus dvaro freskų salėje buvo pagerbti geriausieji Šilutės rajono gimnazijų abiturientai. Juos sveikino bei pasiekimais džiaugėsi Šilutės rajono vadovai – meras Vytautas Laurinaitis, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Ceremonijoje dalyvavo ir Seimo narys Artūras Skardžius.     

Ceremoniją pradėjo ir visus į iškilmes dvare susirinkusius muzikiniu kūriniu pasveikino Šilutės meno mokyklos instrumentinis trio: Justė Vingytė, Eglė Ramanauskaitė ir Emilis Janšauskas.

Toliau senąją šišioniškių tarme renginį vedė Indrė Skablauskaitė.

Šių metų geriausių baigiamųjų brandos egzaminų derlius visai neblogas – devyni abiturientai gavo keturiolika aukščiausių 100 balų įvertinimų.

„Šimtuku“ buvo įvertintos Otilijos Juknaitės iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos lietuvių kalbos žinios. Jos mokytoja Gitana Žygaitytė.

Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientės Justinos Raulušonytės aukščiausiu įvertinimu buvo pripažintos anglų kalbos žinios, mokytoja Zita Kuzminskienė.

Likusieji „šimtukai“ atiteko Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientams.

Anglų kalbos aukščiausiu balu įvertintos Neringos Mikutytės (mokytoja Sigita Filičkina), Rolando Gudaičio (mokytoja Daiva Abišalienė) ir Rūtos Ramanauskaitės (mokytoja Renata Baliasi), žinios. Rūta taip pat dar gavo ir antrą šimtuką iš lietuvių kalbos – mokytoja Laimutė Pakalniškienė.

Mato Šilinsko informacinių technologijų žinios įvertintos šimtuku (mokytoja Tatjana Balvočienė).

Tomas Montvydas geriausiai moka ne tik matematiką (mokytojas Edmundas Čiuželis), bet ir fiziką (mokytojas Edmundas Regelskis) – du „šimtukai“.

Žygimantas Kungelis taip pat gavo du aukščiausius įvertinimus: matematikos (mokytojas Edmundas Čiuželis) ir informacinių technologijų (mokytoja Tatjana Balvočienė).

Tačiau daugiausiai darbo gimnazijoje mokslams skyrė Martynas Šapalas. Jis gavo net keturis aukščiausius įvertinimus: matematikos (mokytojas Edmundas Čiuželis), chemijos (mokytoja Laimutė Avižinienė), fizikos (mokytojas Edmundas Regelskis) ir informacinių technologijų (mokytoja Tatjana Balvočienė). Jis pripažintas geriausiu ne tik Šilutės rajone, bet ir Lietuvoje, todėl vyks į Vilnių, kur Valdovų rūmuose geriausius abiturientus liepos 19 dieną pagerbs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Komentarų nėra, būk pirmas. "Geriausieji abiturientai pagerbti H.Šojaus dvare"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*