Žirginio sporto šventė Juknaičiuose

Šeštadienį (birželio 13 d.) Juknaičiuose vyko žirginio sporto šventė „Vasaros žirgai“, kurią organizavo Juknaičių žirgų sporto klubo vadovas bei Šilutės sporto mokyklos treneris Gedmantas Grygelis.

Konkūrų varžybose dalyvavo šaunus būrys raitelių ne tik iš Juknaičių, bet ir iš Rusnės, Smalininkų, Jurbarko, Rietavo, Šiūparių bei Priekulės. Įdomu tai, kad šiuose konkūruose dominavo didžiulis būrys dailiosios lytės atstovių.

Raiteliai varžėsi trijuose konkūruose: Konkūras Nr. 1 kliūčių aukštis 60 cm ( su persirungimu), „Jauno raitelio“ ir „Jauno žirgo“ nominacijose. Nr. 2 „Dviejų fazių“  (kliūčių aukštis 80 cm.) ir „Vasaros turė“ kionkūruose . Varžybas vedė ir komentavo žirginio sporto specialistė Ramunė Jasienė. Pagrindinį prizą įsteigė rusniškis Aleksandras Baltikauskas.

„Jauno raitelio“ konkūre pirmąją vietą iškovojo priekuliškė Vakarė Kaminskaitė su žirgu „Ra“. Antroji vieta atiteko juknaitiškiai Gabijai Trumpiškytei su žirgu „Rosara“, trečia buvo šiūpariškė (Klaipėdos r.) Katerina Daugintė su žirgu „Pegasas“. Ketvirta Vėjūnė Lukošiūtė su žirgu „Rubimas“ iš Juknaičių. Penktą vietą užėmė taip pat šiūpariškė Dovilė Skrickytė su žirgu „Hatora“.

„Jauno žirgo“ konkūre geriausiai sekėsi juknaitiškiai Nedai Sipavičiūtei su žirgu „Šermukšnis“. Ji iškovojo pirmąją vietą. Antrą vietą užėmė Kamilija Budvitytė su žirgu „Rachelė“ iš Priekulės.  Trečią Viktoras Pocius su žirgu „Ali Baba“ iš Rietavo.  Ketvirtą vieta atiteko šilutiškiai Daivai Bučienei su žirgu „Špūlė“. Penktą vietą taip pat užėmė šilutiškė Daiva Bučienė tik su kitu žirgu – „Frezija.

„Dviejų frazių” konkūre (kliūčių aukštis 80 cm.) pirmąją vietą  iškovojo rusniškė Meda Petrošiūtė  su žirgu „Kadrilis“. Su tuo pačiu žirgu Liepa Ališauskaitė iš Rusnės iškovojo antrąją vietą. Ir dar kartą su tuo pačiu žirgu „Kadrilis“ Austėja Bumblauskaitė taip pat iš Rusnės iškovojo trečią vietą. Juknaitiškė Vėjūnė Lukošiūtė su žirgu „Rubinas“ užėmė ketvirtą vietą. Gabija Trumpiškytė su „Rosara“ iš Juknaičių liko penktoje vietoje.

„Vasaros taurė“ konkūre (kliūčių aukštis 100 cm., su persirungimu) pirmąją vietą iškovojo Jūratė Diujokaitė su žirgu „žiedas“ iš Priekulės. Antrą vietą taip pat iškovojo priekuliškė Mileta Butkutė su žirgu „Rachelė“. Lankūpiškis (Šilutės r.)Valdas Urbonas su žirgu „Argentum“ taip tapo prizininku užėmęs trečią vietą. Ketvirtą vietą užėmė „Priekulės žirgai“ žirgyno trenerė Laura Klimovaitė su žirgu „Reivas“. Trenerė juokavo sakydama, jeigu auklėtiniai aplenkia trenerį, vadinasi esi geras treneris. Penktoje vietoje liko Ovidijus Janavičius su žirgu „Gazelė“ iš  Smalininkų.

Sportininkams apdovanojimus  įteikė Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis ir Juknaičių žirgų sporto klubo vadovas Gedmantas Grygelis, kuris šiam klubui vadovauja nuo pat jo įsikūrimo.

„Priekulės žirgai“ žirgyno trenerės Lauros Klimovaitės (viduryje) auklėtinės  M. Butkutė ir J. Diujokaitė iškovojo pirmąsias vietas.

Be the first to comment on "Žirginio sporto šventė Juknaičiuose"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*