Orientavimosi sportas

Motinos diena – viena gražiausių  pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – mamytei.

Šilutės sporto klubo „Leitė“ jaunosios orientacininkės Lukrecija ir Augustė šią dieną kviečia paminėti unikalioje vietoje, dvidešimtmetėje „Ąžuolų giraitėje“ prie Šilutės ligoninės, išbandyti orientavimosi sportą gražuolės Šyšos upės pakrantėse su nauju sportinių žemėlapiu.

Orientavimosi sporto šventė vyks gegužės pirmąjį sekmadienį. Startas 12 valandą. Startuoti galima visiškai nemokamai! Sodinsime medelį – liepaitę mamai. Orientavimosi sporto šventėje gali dalyvauti visos mamytės ir vaikai, taip pat žmonės su judėjimo negalia, o orientavimosi patirtis nebūtina.

Organizatorių komanda paaiškins šios sporto šakos taisykles, supažindins su žemėlapiais ir juose atvaizduotais simboliais, pamokys, kaip naudotis kompasu ir kita orientavimosi sporte naudojama įranga. Atsakysime į klausimus, pasidalinsime patirtimi, o jei susidomėsite – patarsime kaip ruoštis rimtesnėms varžyboms.

Išankstinė registracija el.paštu: leitė[email protected]

Organizatoriai: Lukrecija ir Augustė

Be the first to comment on "Orientavimosi sportas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*