Lukas Raugevičius ir Gediminas Valančius rajono stalo teniso čempionai

R. Damulis ir M. Deveikis - II vieta (pirmi iš kairės), G.Valančius ir L. Raugevičius - rajono stalo teniso dvejetų čempionai, J. Piekautas ir  Algis Mykolas Šaulys - III vieta.

Šeštadienį, gruodžio 7 d., Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Šilutės rajono stalo teniso dvejetų pirmenybės, kurias surengė Šilutės stalo teniso klubas  „Varmas“ (vadovas Jonas Piekautas). Lukas  Raugevičius ir Gediminas Valančius tapo rajono stalo teniso dvejetų čempionais.

Šeštadienio rytą Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo išrikiuoti šeši mėlynieji stalo teniso stalai prie kurių visą dieną kaukšėjo 5 gr. sveriantys kamuoliukai.

Baigus Vydūno gimnaziją ir išvykus į Angliją studijuoti daugkartiniam rajono asmeninių ir dvejetų stalo teniso čempionui K. Pundinui, atrodė, kad nebebus stalo teniso asams konkurentų iš jaunimo tarpo.

Jono Piekauto  ir Algirdo Mykolo Šaulio bei Artūro Siliaus su Romualdo Mažučio duetai laikė save lyderiais. Tačiau labai nustebino ir labai gerai sužaidė Lukas Raugevičius poroje su Gediminu Valančiumi, įveikdami visas kitas komandas. Tačiau baisiai įdomu, kad vienintelį pralaimėjimą patyrė prieš moterų duetą: Gražiną Mikalauskienę ir Sigitą Jakubauskienę, kurios sėkmingai žaidė prieš vyrus ir visai nedaug trūko joms iki medalių.

Nugalėtojų komandoje netikėtai labai gerai žaidė ir komandą vedė į pergales Lukas Raugevičius, kuris tik dvejus metus treniruojasi NVŠ (Neformalus vaikų švietimas) grupėje pas stalo teniso  trenerį Joną Piekautą. Lukas, žaisdamas prieš trenerio dvejetą, kaip riešutus gliaudė trenerio atakas.

Tad Šilutės rajono stalo teniso dvejetų pirmenybių čempionais tapo: Lukas Raugevičius su Gediminu Valančiumi. Antrąją vietą iškovojo Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai: Mantas Deveikis ir Rytis Damulis, kuriuos treniruoja Artūras Silius. Trečiąją vietą rajono stalo teniso dvejetų pirmenybėse užėmė Jono Piekauto ir Algirdo Mykolo Šaulio duetas.

Savo žaidimu stalo tenisininkai  šilutiškius džiugins gruodžio 28 d. Krepšinio salėje (Gluosnių g. 11) vyks „Mero taurė 2019“ varžybos.

Be the first to comment on "Lukas Raugevičius ir Gediminas Valančius rajono stalo teniso čempionai"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*