Kalėdiniame turnyre Šilutės garbę gynė net 12 stalo tenisininkų

Šeštadienį (gruodžio 23 d.) Šilutės krepšinio sporto salėje vyko tradicinis Kalėdinis turnyras Šilutės rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus įsteigtiems prizams laimėti.

Šiam Kalėdiniam stalo teniso turnyrui Šilutės krepšinio sporto salėje buvo išrikiuota net 12 stalo teniso stalų. Prie jų atkakliai kovėsi mažosios raketės mėgėjai iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos (Šilutės, Plungės, Mažeikių, Gargždų, Palangos ir Vilniaus). Šilutės garbę gynė net 12 stalo tenisininkų: Jonas Piekautas ir Algirdas Mykolas Šaulys („Švėkšnos senoliai“), Romas Mažutis ir A. Silius (Rusnės „Štormas“), Jonas Čimkus ir Zigmas Šikšnius („Varmas“), Laimis ir Tomas Li-čin-chai („LI“ Šilutė), E. Šlyžius ir P. Šeputis (Konstruktoriai), P. Agintas ir E. Naujokas (Juknaičiai) bei Domantas Kairys ir Karolis Pundinas („Vietiniai“).

Atidarymo metu šio renginio rėmėjas, Šilutės rajono savivaldybės Administracijos direktorius Sigitas Šeputis, pasveikino tarptautinio turnyro dalyvius su artėjančiomis šventėmis ir palinkėjo gerai praleisti laiką su bendraminčiais.

Po visą dieną trukusios atkaklios kovos Administracijos direktorius Sigitas Šeputis apdovanojo nugalėtojus ir prizininkus.

Šio turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Rusijos, Romas Gečas ir R. Muchamedjarov, antrąją vietą iškovojo šilutiškiai Domantas Kairys ir Karolis Pundinas, trečiosios vietos taurę Administracijos direktorius įteikė Dariui Aleknavičiui ir Deividui Razgui „Topsas. LT“ komandos atstovams.

Kalėdinėmis dovanomis pamaloninti buvo visi varžybose dalyvavę sportininkai. Kalėdinis stalo teniso turnyras finišavo prie bendro šventinio stalo  Jazz Bowlingo kavinėje.

Be the first to comment on "Kalėdiniame turnyre Šilutės garbę gynė net 12 stalo tenisininkų"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*