Prasidėjo rajono kelių remontas

Važiuojantieji į pamarį keliu Žemaitkiemis–Sakūčiai jau atkreipė dėmesį, kad kelininkai su savo technika vėl atvyko tęsti praėjusiais metais pradėtą darbą – tvarkyti šio kelio dangą nuo tilto per Tenenį. Apie šį bei kitus Valstybinės kelių direkcijos suplanuotus ir numatomus vykdyti darbus papasakojo Klaipėdos regiono kelių Šilutės kelių tarnybos viršininkas Algirdas Jakubauskas.      

Kelininkas sakė, kad keliai tvarkomi atsižvelgiant į jų būklę bei gaunamas jų remontui lėšas. Praėjusiais metais buvo išlygintos duobės, užpiltas išlyginamasis asfalto sluoksnis bei pašiurkštinta danga kelio Žemaitkiemis–Sakūčiai labiausiai susidėvėjusioje vietoje – nuo jo pradžios iki Tenenio upės. Tuomet tik tokios galimybės buvo. Šiais metais vėl grįžtama prie šio kelio remonto ir nuo tilto per Tenenį toliau bus tęsiama remontas iki Alkos gyvenvietės bei dar šiek tiek toliau. Čia, kaip ir praėjusiais metais, bus užtaisytos duobės, užpiltas išlyginamasis asfalto sluoksnis bei pašiurkštinta danga. Iš viso sutvarkyti apie du kilometrai kelio. Likusi šio kelio dalis yra geresnės būklės, nes vėliau buvo užlietas asfaltas.

Paklaustas, ką dar Kelių direkcija šiais metais numačiusi daryti, A.Jakubauskas sakė, kad šiemet numatyta tvarkyti kelią Užliekniai–Paleičiai. Per Paleičių gyvenvietę bus atnaujinama kelio danga. Tuo pačiu bus patvarkyti šalia kelio esantys grioviai, sutvarkytas aplink kelią esanti aplinka.

Taip pat bus tvarkomas ir kelias per Bikavėnus – atnaujinama 1,2 km asfalto Vizbarų kryptimi. Toliau tęsiamas ir kelio Tauragė–Žygaičiai–Vainutas tvarkymo darbai. Nuo Tauragės ribos danga buvo atnaujinta prieš keletą metų. Dabar bus sutvarkyti likę 4 kilometrai iki susijungimo su keliu Šilutė–Šilalė. Taip pat bus tvarkoma ir Rusnės gatvė nuo tilto per Šyšą iki Griniaus tilto – bus išlyginama bei šiurkštinama danga.

Numatyta ir daugiau tvarkyti kelių per gyvenvietes. Tačiau šiek tiek stringa viešieji kelių remontų pirkimai, tad kol kas darbai atidėti. Pinigai numatyti, tad darbai turės būti vykdomi, tačiau apie juos A. Jakubauskas nenorėjo kol kas kalbėti.

Vykdant žvyrkelių programą šiais metais turėtų būti naujai asfaltuota apie 17 kilometrų šių kelių. Vienas jų – kelio Verdainė–Pašyšiai asfalto dangos dėjimas. Iš viso bus uždengta apie 5 kilometrai, tad iki pačių Pašyšių liks dar apie kilometrus neasfaltuoto kelio. Tos pačios programos dėka bus tvarkomas kelias Tauragė–Sartininkai–Žemaičių Naumiestis.

Planuojama asfaltuoti kelią Minijos kaimo kairėje upės pusėje. O visas kelias Povilai–Minija laukia savo eilės. Projektas yra padarytas, lieka laukti finansavimo. A.Jakubauskas sakė, kad šitą kelią prioritetiniu įvardina ne tik kelininkai, bet ir Šilutės rajono vadovybė.

Nuotraukoje: 
Kelias Žemaitkiemis – Sakūčiai. 

Komentarų nėra, būk pirmas. "Prasidėjo rajono kelių remontas"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*