Atnaujinta „Beždžionkės“ poilsiavietė Šilutėje

Šilutės rajono miškininkų iniciatyva antradienį, birželio 5 dieną, surengta graži atnaujintos „Beždžionių pliažo“ poilsiavietės atidarymo šventė. Populiarią poilsiavietę atidarė ją atnaujinę Šilutės urėdijos miškininkai.

Šioje šventėje dalyvavo laikinai urėdo pareigas einantis Viktoras Aužbikavičius, buvęs Šilutės urėdijos vadovas Vaidas Benderavičius, prie šio atnaujinimo plušėję miškų ūkio žmonės. Šia dovana džiaugėsi į šią šventę atvažiavęs ir Šilutės rajono savivaldybės Administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Taip pat atvyko ir sporto mėgėjai, kurie čia pat, stebint būreliui sirgalių, surengė nedidelį tinklinio turnyrą „Urėdo taurei“ laimėti. Nuo 2014 metų rengiamos tokios varžybos jau yra tapusios tradicija. Atnaujintos poilsiavietės šventėje varžėsi 4 komandos, po tris žaidėjus.

Pasak Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninio padalinio miško želdinimo inžinierės Audronės Balčiūnienės, per pastaruosius metus atnaujintos ir įrengtos sporto ir sveikatingumo aikštelės su treniruokliais. Pavėsinėmis, laužavietėmis, suoliukais ir kitais lauko baldais bei medžio skulptūromis. Jose – puikios sąlygos sveikais gyvensenai propaguoti, treniruotis, šeimyniniam poilsiui ir gamtos stebėjimui.

Tikimasi, kad šiame nuostabiame gamtos kampelyje miškininkų pagalba dar šią vasarą bus, įrengtas stacionarus orientavimosi sporto parkas.

Pasak Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninio padalinio miško želdinimo inžinierės Audronės Balčiūnienės, naudojantis Europos sąjungos parama į Lietuvos kaimo plėtrą 2014- 2020 m. priemone “Viešojo naudojimo rekreacinės paskirties miško infrastruktūros objektų įrengimas ir atnaujinimas” bei Valstybinių miškų urėdijos Šilutės regioninio padalinio lėšomis atnaujintos ir įrengtos sporto ir sveikatingumo aikštelės su treniruokliais, pavėsinėmis, laužavietėmis, suoliukais ir kitais lauko baldais bei medžio skulptūromis. Jose – puikios sąlygos sveikai gyvensenai propaguoti, treniruotis, šeimyniniam poilsiui ir gamtos stebėjimui.

Regioninio padalinio miškininkai linki Šilutės krašto gyventojams puikiai pailsėti atnaujintoje „Beždžionių pliažo“ poilsiavietėje ir prašo atidumo ir atsakomybės naudojantis ja.

Be the first to comment on "Atnaujinta „Beždžionkės“ poilsiavietė Šilutėje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*