Prisijunk! Čia Kalėdos!

Kalėdos, nors ir karantino metu, vis tiek yra Kalėdos. Pelytė Minė ir Kalėdų Senelis, negalėdami su vaikais susitikti bibliotekoje, su artėjančiomis šventėmis juos pasveikino virtualiai ir pakvietė žaisti žiniasvydį „Prisijunk! Čia Kalėdos!” Smagūs klausimai ir nuotaikinga muzika, nors ir neatstojo gyvo susitikimo, tačiau padėjo sukurti šventinę nuotaiką vaikams namuose. Mažinant socialinę atskirtį į žaidimą buvo kviečiami prisijungti Vaiko gerovės ir globos centro auklėtiniai, Naujakurių „Spindulio“, Pagrynių „Šypsenos“, Grygališkės kaimo „Vaikiškų svajonių” šeimynų bei kitų šeimų vaikai.

Žaidžiant interaktyvų žaidimą dalyviams reikėjo kulinarinių žinių, išmanymo apie Kalėdų Senelio gyvenimą, transporto priemonę, gyvenamąją vietą, jo padėjėjus ir kitas su juo susijusias subtilybes. Reikėjo įminti mįsles, atspėti, kokios įžymybės slepiasi po Kalėdų Senelio barzda bei įvardinti dainų atlikėjus. Pirmąją vietą laimėjo Pagrynių „Šypsenos“ auklėtinis Titas, antrą ir trečią vietas pasidalino „Vaikų svajonių“ šeimynos mergaitės Einartė ir Ernesta.

Virtualus žaidimas surengtas vykdant projektą „Iššūkis tau – Žiniasvydis“, finansuotą Lietuvos Kultūros Tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

Dalyviams skirtas dovanas Kalėdų Senelis paliko Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje (Tilžės g. 10) ir pasirūpino, kad jos būtų perduotos vaikams.

Norintys žaisti šį šventinį žaidimą jo nuorodą gali rasti bibliotekos interneto svetainėje www.silutevb.lt.

Akvilė Tamošiūnė,
Informacijos skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Be the first to comment on "Prisijunk! Čia Kalėdos!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*