Tikėjimo atnaujinimo šventė Šilutėje

Šeštadienį Šilutės Martyno Liuterio evangelikų liuteronų bažnyčioje vyks šventinės pamaldos. Taip bus paminėtas šios bažnyčios 90 metų jubiliejus. Ji buvo pastatyta ir iškilmingai pašventinta 1926 metų lapkričio 10 dieną. Tai taip pat bus įžanga į ateinančiais metais minimą Reformacijos 500 metų jubiliejų.  

Krikščioniškam pasauliui labai svarbi yra spalio 31 diena – ji laikoma Reformacijos pradžia. Tą 1517 metų spalio dieną Vitenbergo katedros kunigas Martynas Liuteris paskelbė 95 tezes, kuriomis jis įžiebė reformacijos sąjūdį.

Matyt neatsitiktinai prieš beveik šimtmetį pastatytai Šilutės bažnyčiai ir buvo suteiktas Reformacijos pradininko M.Liuterio vardas.

Šeštadienį šventinės pamaldos Šilutėje prasidės 11 valandą. Jose dalyvaus Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis. Tikimąsi sulaukti ir daugumos Lietuvos liuteronų kunigų bei tikinčiųjų iš įvairių parapijų.

Kviesdamas į šventines pamaldas Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Remigijus Šemeklis, sakė, kad Reformacija šiais laikais suprantama, kaip tikėjimo atnaujinimo šventė, kaip grįžimas prie ištakų. Tad į šią šventę taip pat pakviesti ir katalikų bažnyčios kunigai, kviečiami ir visi tikintieji.

1 Comment on "Tikėjimo atnaujinimo šventė Šilutėje"

  1. Smalsu | 2016-10-27 at 14:53 |

    O kitų evangeliškų bažnyčių dvasininkai ar atstovai irgi pakviesti?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*