Tiesioginė radijo transliacija iš Rusnės

Penktadienį nuo Peterso tilto prieigų Rusnėje tiesiogiai per LRT radiją buvo transliuojama laida „10–12“. Joje vietos gyventojai rusniškiai pasidalino savo gyvenimo didžiausioje Lietuvos saloje džiaugsmais ir rūpesčiais.

Šią laidą vedė žurnalistai Rūta Kupetytė ir Edvardas Kubilius. Pastarasis ir pradėjo šią laidą šnekindamas vieną iš estakados per užliejamą kelio ruožą statytojų. Jis paaiškino, kokie ir kaip suplanuoti darbai, kad visų darbų metu rusniškiai kuo mažiau patirtų nepatogumų.

Po pokalbio iš statybos aikštelės improvizuotoje studijoje ant Atmatos upės kranto laidą tęsė R.Kupetytė, kuri Lietuvos žmones supažindino, kas rašoma vietos žiniasklaidoje – „Šilokarčemos“, „Šilutės naujienų“, „Pamario“ bei „Vakarų ekspreso“ laikraščiuose. Greta jos sėdėjo dviejų iš jų atstovai: „Šilokarčemos“ laikraščio redaktorė Lijana Jagintavičienė ir internetinės svetainės „Šilainės kraštas“ redaktoriai Saulius Sodonis. Pakalbinti R.Kupetytės jie pasidalino pastebėjimais, kodėl renkasi tokias temas, kaip atspindi vietos gyvenimą bei kokiais rūpesčiais šiandien gyvena pati Šilutės žiniasklaida.

Tiesioginiame eteryje Lietuvai kalbėjo bendruomenės „Rusnė sala“ pirmininkas Saulius Bukantas, buvusi Rusnės mokyklos direktorė Galina Deniušienė. O taip pat Alvydas Necelis, gimnazisto iš Rusnės, besimokančio Šilutėje, tėvas pasienietis, kurie pasidalino įspūdžiais, kaip į mokslus Šilutėje važinėjo užliejamu keliu, kuomet žmonių kėlimąsi organizavo ne tik kelininkai traktoriais, bet ir kariškai amfibijomis.

Kalbėjo ir Daiva Plikšnienė, kaimo turizmo „Pakalnės vingis“ savininkė, Daivaras Matukevičius, greito maisto užkandinės bei parduotuvės savininkas. Jie išsakė savo lūkesčuis, kaip atsiradusi estakada gali atgaivinti sunkiai besisukantį verslą Rusnėje.

Žemdirbių atstovai Alvydas Daukintis ir Arūnas Beržinis, ŽŪB „Rusnės sala“ vadovas, kalbėjo apie ūkininkavimo saloje ypatybes. Savo gyvenimu bei prasidėjus potvyniui patiriamais įspūdžiais pasidalino greta kelio į Rusnę esančio Žalgirių kaimo gyventoja, kuriai, jos nuomone, naujoji estakada bei pakeltas kelias į salą didesnių pokyčių neatneš. O laida buvo baigta smagia gaida – kalbėjo už kelių valandų čia pat, Atmatos upės pakrantėje, Rusnėje, prisidedančio ir dvi dienas truksiančio „Rusnės festivalio“ sumanytojas ir rengėjas Vygantas Stoškus ir jo dešinioji ranka Kęstutis.

Nespėjusiems
Paklausyti šią laidą galima čia

Komentarų nėra, būk pirmas. "Tiesioginė radijo transliacija iš Rusnės"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*