Respublikinė vaikų kūrybinių darbų paroda „100 gražiausių žodžių Lietuvai“

Įsibėgėjus Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginių maratonui, Šilutės rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio narės į renginius sumanė įtraukti ir specialiųjų poreikių turinčius vaikus. Specialistės Kristina Stonytė – Bidvienė, Estera Žiliuvienė ir Simona Griciūtė pakvietė Lietuvos ikimokyklinių ir mokyklinių įstaigų specialiųjų poreikių turinčius vaikus skirti gražiausius žodžius Lietuvai. Organizatorių lūkesčius pranoko į šį kvietimą atsiliepusios net 105 ugdymo įstaigos iš įvairių Lietuvos rajonų. Vaikus ugdančių pedagogų paskatinti 818 vaikų rašė gražiausius žodžius ir linkėjimus Lietuvai šimtmečio proga.

Dažniausiai vaikai Lietuvai linkėjo LAISVĖS, MEILĖS, TAIKOS, GARBĖS IR SAULĖS. Nepamiršo ir tokių svarbių žodžių kaip AČIŪ, MAMA, TĖTIS, TĖVYNĖ.

Nuo vasario 16 d. ši respublikinė vaikų kūrybinių darbų paroda „100 gražiausių žodžių Lietuvai“ paroda eksponuojama Šilutės rajono Švietimo pagalbos tarnybos antrame aukšte. Susipažinti su ypatingų poreikių vaikų darbais galima iki kovo 16 d.

Parodos organizatorės dėkoja dalyviams už pilietiškumą ir patriotiškumą, lietuvių kalbos puoselėjimą.

Kristina Stonytė – Bidvienė,
Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos
specialioji pedagogė, logopedė
Šilutės r. specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio pirmininkė

Be the first to comment on "Respublikinė vaikų kūrybinių darbų paroda „100 gražiausių žodžių Lietuvai“"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*