Švėkšna taps dar patrauklesnė

Netrukus bus pradėta atnaujinti Švėkšnos miestelio viešoji infrastruktūra. Tam galimybės atsiras pradėjus vykdyti Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiamą projektą „Švėkšnos miestelio infrastruktūros atnaujinimas“. Sutartį dėl jo įgyvendinimo kovo mėnesio pabaigoje pasirašė Šilutės rajono savivaldybės ir Centrine projektų valdymo agentūros atstovai.

Kaip numatyta šiame projekte, iki 2020 metų pabaigos numatoma atnaujinti šaligatvius Liepų aikštėje, o dvaro parke – takus. Žalgirio gatvėje bus įrengtas naujas pėsčiųjų ir dviračio takas, apšvietimas. Saugumo užtikrinimui Švėkšnos parke ir Liepų aikštėje bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameras. Parke taip pat bus įrengti lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelės.

Šio projekto vertė – 900 tūkstančių 883 eurų.  788 tūkstančiai 970 Eur iš jų bus skiriama iš Europos Regioninės plėtros fondo bei Lietuvos  valstybės biudžeto, o 111 tūkstančių 913 eurų turės prisidėti Šilutės rajono savivaldybė.

2 Komentarai "Švėkšna taps dar patrauklesnė"

  1. Švėkšniškė | 2018-04-06 at 15:53 |

    Labai džiaugiuosi nauja infrastruktūra Švėkšnoje. Paminklai,apšvietimai,takeliai. Ypač džiugina vaikų žaidimų aikštelė. Trūksta tik civilizuoto tualeto. TIEK DAUG ŽMONIŲ-EKSKURSIJŲ-VESTUVIŲ-LANKYTINŲ VIETŲ.Bet tualeto nėra! Visi į parkelį traukia…

  2. Seniūnas | 2018-04-13 at 08:41 |

    Su projektu bus tvarkomas ir viešasis tualetas. Seniūnas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*