Šilutėje mokiniai su mokytojais sukūrė spalvotą miestą  (NUOTRAUKOS)

Jau vakar, ketvirtadienį, Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojas Andrius Sirtautas pievelėje prie „Eksos“ mados namų pradėjo kalti kuolus. O šiandien ryte prie jų jau buvo pritvirtinti stikliniai cilindrai, į kuriuos, drauge su dailės mokytoja Živile Skirkevičiene, talpino savo mokinių sukurtus miesto maketus.       

A.Sirtautas sakė, kad tuos stiklinius cilindrus pasiūlė SBA koncerno darbuotojai. Jiems jie niekur netiko ir ketino tiesiog išmesti. Tačiau kažkas prisiminė, kad Šilutėje yra kūrybingas dailės mokytojas. O jam jie iš karto pasufleravo mintį – tai galima sukurti spalvingą miestą. Tokia užduotis labai tiko per skulptūros pamokas ir mokiniai su malonumu ėmėsi darbo. Taip A.Sirtauto ir jo kolegų mokytojų mokiniai ir sukūrė tą pasakų miestą.

Vieni mokiniai darbams įkvėpimo sėmėsi iš pačio Šilutės miesto bei jo aplinkos, kitiems patiko marios, dar treti – tiesiog fantazavo. Dabar jau visi mokinių darbai pabaigti ir prasidėjo montavimas. Ir A.Sirtautas, ir Ž.Skirkevičienė šiandien dar turėjo nemažai darbo, nes kai kurie mokiniai, nors ir buvo įspėti dėl savo darbų dydžių, persistengė. Tad reikėjo pagalvoti, kaip kai ką įleisti į tą cilindrą. Tačiau tai smulkmenos, tad viskas netrukus bus savo vietoje.

Pabaigus darbus paaiškėjo, kad Dailės klasėse liko dar 17 darbų. Tad mokytojui dar teks viena užduotis: važiuoti ieškoti kuolų cilindrams pritvirtinti.

2 Comments on "Šilutėje mokiniai su mokytojais sukūrė spalvotą miestą"

  1. Super. Andriau, jei ne tu tai niekas …

  2. prieš Velykas teko pabuvoti Šilutėje. sužavėjo paukščių skulptūros iš šiaudų. šaunu, kad yra žmonių su gražiomis iniciatyvomis.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*