Prisiminti metų įvykiai ir padėkota rėmėjams

Jau senokai viena iš Švėkšnos tradicijų tapęs Padėkos vakaras bendruomenei, praėjusį penktadienį prasidėjo filmo apie 2017 metų šios seniūnijos įvykius peržiūra. Iš savo nufilmuotos medžiagos bei iš daugybės švėkšniškių fotografų nuotraukų jį sumontavo sodria plungiškių tarme šnekantis Antanas Bružas. Tai buvo puiki įžanga į seniūno Alfonso Šepučio bei, kaip jis vadina, seniūnijos socialinių partnerių surengtą Padėkos vakarą. Jo metu padėkota visiems, kurie savo darbu, finansine bei kitokia pagalba prisidėjo prie miestelio gražinimo, garsinimo bei kitų įsimintinų dalykų.

Tas vakaras vyko Laisvės gynėjų dienos išvakarės, tad šį pasibuvimą pradėjo Švėkšnos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios klebonas Saulius Katkus. „Kiekvieną kartą, kai mes dėkojame Dievui, Tėvynei, istorijai, seneliams, tėvams, tradicijoms, draugams, geradariams, ir tiems, kurie yra šalia mūsų, tiems, kuriuos mylim, ir tiems, kurie mus myli ir suranda už ką reikia ar galima mus mylėti. Mes dėkojame visiems ir viskam, kas mus suformavo ir toliau formuoja. O ypatingu padėkos žodžiu turėtume paminėti tuos, kurie sausio 12 – išvakarėse, ir po to – 13-tąją, negailėjo savo gyvybės, negailėjo savęs ir kovojo, turėdami tą gražią viltį, kad viskas bus gražiau ir geriau…“. Šie žodžiai buvo palydėti bendra susirinkusiųjų malda „Tėve mūsų“.

Dar renkantis į šį vakarą ne vieną intrigavo scenoje išdėlioti ne itin dažni instrumentai – arfa, šamaniškas būgnelis. Jais bei gitara ir smuiku švėkšniškius džiugino dvi žavios muzikantės Dailė ir Ramunė, arba kaip pristatė – gyvos muzikos duetas „Blooming vibes“. Tai buvo itin smagus ir mielas pusvalandis klausantis ne tik dainų, bet ir jų komentarų. Pristatydama savo atliekamą muziką, Dailė sakė, kad jos groja viską, išskyrus klasiką. O labai nesenas atradimas joms buvo lietuvių liaudies sutartinės. Tad vieną jų muzikantės pakvietė sudainuoti ir visus drauge. Tai taip pavyko ir buvo taip smagu, kad net reikėjo kiek stabdyti įsidainavusius švėkšniškius – tai padarė į talką muzikantėms pakviestas pagroti neįprastomis dumplėmis inkakliškis Valerijus Volkovas. Vėliau jis gitara pritardamas padainavo ir pasveikino susirinkusiuosius.

Šiais metais didžiausios padėkos, be jokios abejonės, nusipelnė Vytautas Lygnugaris, kurio iniciatyva ir pinigais Švėkšnos centre buvo pastatytas paminklas 1918 metų signatarui, prelatui Kazimierui Steponui Šauliui. Seniūnas A.Šeputis dėkodamas už tai jam įteikė simbolinį Švėkšnos herbą, o jo žmonai Sonatai gėlių puokštę.

Sveikinimo ir padėkų būta ir daugiau: kalbėjo Švėkšnos bendruomenės nariu save laikantis Šilutės savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pozingis, Šilutės savivaldybės tarybos nariai – Antanas Martinkus ir Arūnas Kurlianskas.

Seniūnui padėjo puikiai žodį valdanti Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktorė Dalia Dirgėlienė. Jiedu kvietėsi ir dėkojo bendruomenės įstaigų bei organizacijų atstovams ir vadovams.

Oficialią dalį vainikavo bendra susirinkusiųjų „Ilgiausių metų“.

Komentarų nėra, būk pirmas. "Prisiminti metų įvykiai ir padėkota rėmėjams"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*