Turininga vasaros stovykla Kintuose

Pasibaigus karantinui Kintų miestelyje buvo surengta „Vaikų vasaros stovykla pamario krašte“, kuriai finansavimą skyrė Šilutės rajono savivaldybė.

Karantino metu vaikai ilgą laiką praleido namuose, tad stovyklos organizatorių buvo sumanyta, kad vaikai daug keliautų ir taip pažintų savo kraštą. Taip pat buvo siekiama, kad stovyklautojai dalyvautų įvairiose veiklose ir įgytų socialinių, kultūrinių ir kitokių patirčių. Tad vaikai keliavo į dinozaurų parką Radailiuose, į Mini zoologijos sodą Klaipėdos rajone, į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. O taip pat dalyvavo Kintų Vydūno muziejuje parengtoje pojūčių edukacijoje. Be to, jodinėjo žirgais, plaukiojo istorine Kuršių marių žvejų venterine valtimi, mėgavosi Kuršių marių vandens pramogomis, tyrinėjo Kintų mišką bei kitaip leido laiką. Stovyklos vadovės veiklą taip suplanavo, kad laikas praleistas stovykloje kartu vaikams ji būtų įsimintinas, šaunus, turiningas. Tad šioje stovykloje jie patyrė įsimintinus nuotykius bei turėjo nepamirštamų akimirkų.

Už galimybę surenti šią stovyklą norime padėkoti Šilutės rajono savivaldybei, o už paramą ir pagalbą įgyvendinant stovyklos programą dėkojame Daivai Kuršaitienei, Birutei Kelpšienei, Stanislovui Papieviui, Žilvinui Žukauskui ir Kintų Kaitų Klubui.

Gabrielė Kumutaitytė ir Simona Venckienė, stovyklos rengėjos ir vadovės

Be the first to comment on "Turininga vasaros stovykla Kintuose"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*