Pažintis su pasauliu prasideda „Šilainės krašte“

Skaitytojams siūlome pažinti ne tik savo aplinką, bet ir tolėliau už Lietuvos pamarį esančius kraštus. Tokią galimybę mums siūlo bendrovė Skrendu.lt. Jos atsiųstais pažintiniais tekstais ir dalinamės.      

5 priežastys, kodėl keliauti yra būtina

Kaip paprasta įsisukti į rutiną ir kaip sunku atrasti laiko kokybiškam poilsiui, kurį patiriame keliaudami. Tačiau tam skirti laiko ir pagaliau išsiruošti kelionėn tikrai verta. Ilgesnis aplinkos pakeitimas žmogui atneša daug naudos. „Atsijungimas“ nuo kasdienybės dovanoja naujas patirtis, pažintis, pakelia produktyvumą. Skrendu.lt pateikia penkis privalumus, atspindinčius tikrąją kelionių vertę.

Kelionė yra investicija į patirtį

pagrindinė foto„Kaupk ne daiktus, o patirtis“ – nėra tiksliai žinoma, kuris protingas žmogus pasakė šią mintį, tačiau nėra kaip su ja nesutikti. Tai primena tikrąją gyvenimo vertę ir prasmę. Pagalvoję ką įdomaus ir vertingo jau nuveikėme savo gyvenime, prisimename ne dieną kai nusipirkome naują telefoną, greičiau pagalvosime apie nuo kojų nuvariusį žygį ar smagų laiką slidinėjant kalnuose su draugais. Labai dažnai kelionės ir yra tai, kas dovanoja mums naujas patirtis ir nuostabius prisiminimus, kuriuos gera prisiminti visą gyvenimą.

Keliavimas praplečia tavo realų socialinį tinklą

balansasTaip, turime šimtus ar net tūkstančius draugų feisbuke, tačiau kas iš to jei sutikus savo „draugą“ gyvai su juo nė neturi apie ką kalbėti? Keliaujant atsiveria kur kas daugiau galimybių susipažinti, pabendrauti gyvai, įvairiose situacijose ir aplinkybėse atrasti bendraminčių. Grupinės kelionės ir ekskursijos, švenčių sutikimas užsienyje, žygiai ir kitos aktyvios pramogos. Paprasčiausią pokalbį keliaujant užmegzti daug lengviau ir natūraliau. Šalia jūsų lėktuve sėdi nepažįstamas žmogus? Paklauskite kur keliauja, ką ruošiasi aplankyti ir galbūt smagus pokalbis virs malonia pažintimi?

Kelionės į gyvenimą įneša balanso

atrasti saveJei nekeičiame aplinkos – tik dirbame ir net laisvalaikiu nieko ypatingo neveikiame, žinoma, įsisukame į rutiną. Kai ji pagauna, atrodo, kad gyvenimas tik toks ir yra: vienodas, nuobodus, neypatingas ir jame retai nutinka kas nors įdomaus, greičiau pavargstame. Tačiau taip atrodo tik todėl, kad ilgokai užsibūname monotonijoje. Kelionės atveria akis. Jos primena, koks pasaulis platus ir įdomus, kiek jame galima pamatyti, patirti, išmokti. Žinoma, jei kelionės užimtų didžiąją laiko dalį, ilgainiui ir jos taptų nuobodžia rutina ir netgi darbu. Taigi, jei norite būti produktyvūs ir laimingi, ieškokite balanso.

Kelionės plečia komforto zoną ir padeda pažinti save

tikros pazintysKelionėse nutinka tokių situacijų ir aplinkybių, kurių gyvendamas savo įprastoje kasdienybėje nepatirsi. Juk čia viskas kitaip: aplinka, žmonės, maistas, skiriasi ir dienos tikslai, iššūkiai, veikla. Naujų dalykų patyrimas priverčia kitaip galvoti, ieškoti naujų sprendimų ir taip prisideda prie asmenybės augimo bei savęs pažinimo. Galbūt pagilinsite užsienio kalbos įgūdžius ilgiau ja bendraudami, o pabandę plaukti banglente, suprasite, kad šis užsiėmimas jums? Gal pastebėję puikią verslo idėją ir patys sugalvosite imtis naujo užsiėmimo arba atrasite lauktą įkvėpimą dabartinėje savo veikloje?

Kelionėse daugiau judame

judeti daugiauKasdienybėje vis reikia ieškoti progų, kad nors šiek tiek pajudėtume, juk paprastai daugiausia sėdime: automobilyje arba autobuse, darbe, pietaudami, o dažnai ir grįžę namo „ilsimės“ prie kompiuterio ar su telefonu rankoje. Kelionėse labiau pavargstame fiziškai, tačiau pailsime psichologiškai. Apžiūrint lankytinus objektus, keliaujant pėsčiomis ar dviračiu kalnais, miškais, parkais ar nardant, įsijungia „restart“ mygtukas. Be to, kelionės suteikia daugiau motyvacijos judėti. Juk užsiimti joga galima ne tik savo kambaryje, bet ir prie jūros, o bėgioti – ne vien savo rajone ar sporto salėje, bet ir miške, kalnuose.

Neleisk rutinai ir nuovargiui tavęs pagauti! Verčiau gaudyk pigius lėktuvų bilietus ir ruoškis kelionėn. Pigiais skrydžiais pasirūpinti padės Skrendu.lt.

Be the first to comment on "Pažintis su pasauliu prasideda „Šilainės krašte“"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*