Paskutinį kartą šilutiškiai V.Noreikos dainavimu mėgavosi Rusnėje

Maestro V.Noreikia Rusnėje 2017 m. rugpjūčio 4 d.

Kovo 3 dieną Amžinybėn iškeliavo maestro Virgilijus Noreika. Taip baigėsi didelis ir gražus Lietuvos kultūrinio gyvenimo etapas. Maestro daug dainavo – jo ramaus ir šilto balso buvo sklidinos ne tik operų ar koncertų salės, bet ir dažni namai: V.Noreikos dainų įrašai skambėjo ir per radiją, ir per televiziją. Taip jis buvo tapęs savu daugeliui iš mūsų. Tad jo išėjimas – tai ir asmeninė daugelio netektis.      

Paskutinį kartą mūsų kraštuose maestro V.Noreika koncertavo praėjusių metų rugpjūčio 4 dieną „Muzikuojančios Rusnės salos“ festivalyje. Tuomet pilnoje bažnyčios salėje jis dainavo drauge su savo mokiniu Dainiumi Puišiu. Tas koncertas buvo be galo šiltas ir jaukus. Atiduodami pagarbą ir paskutinį kartą nusilenkdami maestro Virgilijui Noreikai, siūlome prisiminti tas buvusias nuostabias akimirkas Rusnėje.

Maestro V.Noreika surengė šventę rusniškiams

Penktadienį, priešpaskutinį „Muzikuojančios Rusnės salos“ savaitės vakarą, Rusnės evangelikų liuteronų bažnyčioje vyko įspūdingas vokalinės muzikos koncertas „Virgilijus Noreika. Mano Lietuva“. Daugiau čia

Be the first to comment on "Paskutinį kartą šilutiškiai V.Noreikos dainavimu mėgavosi Rusnėje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*