Meno terapija: poilsis ir pramoga, darbas su savimi ir kelias į gyvenimą be streso

Kai kurie iš mūsų įpratę nepastebėti ir apskritai įsivaizduoti, kad nemalonių išgyvenimų nėra iki tam tikro laiko. Užrakiname juos kažkur savo pasąmonės giliausiuose kampeliuose ir stengiamės juos pamiršti ir vaizduojame, jog viskas tiesiog nuostabu. Nesprendžiamos problemos ir vidiniai prieštaravimai įsišaknija, o žmogus tuomet kenčia, jausdamas vis didėjantį nerimą ir susierzinimą, galvos skausmą ir visą rinkinį nepaaiškinamų skausmų ir ligų kolekcija.

Ar dažnai bandome užmegzti ryšį su pasąmone? O gal mąstome, kad viskas išsispręs savaime? Einame pas medikus, klausomės jų patarimų, ieškome pagalbos interneto puslapiuose, tačiau niekas nepadeda.

Suprantama, norisi viską susitvarkyti paprastai ir maloniai, be brangių vaistų ar sudėtingo gydymo. O ką jei pasakyčiau, kad tai – visiškai įmanomas dalykas?

Kas gi padeda žmogui išsilaisvinti nuo visų vidinių nesutarimų ir nepasitenkinimo gana lengvai ir paprastai? Tai meno terapijos metodikos. Šis gydymo būdas atsirado dar XX amžiaus pradžioje ir padėjo milijonams žmonių. Tai galimybė pažvelgti į savo sielą per stebuklinga kūrybos pasaulį.  Meno terapija padeda išspręsti daugelį rūpesčių kuo lengviausiu ir paprasčiausiu būdu.

Kviečiame ateiti į meno terapijos užsiėmimus. Čia jūs:
– atrasite savyje atsakymus į jums rūpimus klausimus;
– maloniai ir kūrybiškai praleisite laiką;
– kursite puikius darbus ir mėgausitės pasinėrė į nepaprastai margaspalvį meno pasaulį;
– atliksite tam tikras praktikas, padedančias gerai jaustis, išreikšti save, būti geros nuotaikos ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Meno terapijoje – svarbiausia išreikšti savo jausmus ir emocijas spalvų pagalba. Visai nebūtina turėti meninių gebėjimų. Juk mes visi menininkai, kai kuriame jaukumą savo namuose, sode ar santykiuose su artimaisiais, anūkais ar vaikais.

Eugenijaus Šuldiakovo meno studija „Įkvėpimas kūrybai“ kviečia visus norinčius dalyvauti meno terapijos užsiėmimuoe. Šilutėje bus renkamos dvi grupės. Jie vyks bibliotekoje. Išankstinė registracija būtina. Vietų skaičius ribotas.

Elektroninis paštas as.menininkas (eta) gmail.com tel. numeris 867001644. Facebook’o paskyra: Meno studija „Įkvėpimas kūrybai“.

Be the first to comment on "Meno terapija: poilsis ir pramoga, darbas su savimi ir kelias į gyvenimą be streso"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*