Medžioklės trofėjų paroda

Šilutės H.Šojaus muziejuje spalio 24 dieną atidaryta Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos medžioklės trofėjų paroda.    

Kaip atsidarymo metu sakė šio muziejaus direktorė Indrė Skablauskaitė, Hugo Šojaus dvaro svečius visuomet pasitikdavo rodydamas ant sienų iškabinus galingus briedžio ragus – Šilutės dvarininkas savo kolekcijoje jų turėjo net keletą. Tad kone savaime suprantama, jog metinė Šilutės ir Pagėgių (kurie taip pat priklauso šiai draugijai) medžioklės trofėjų metinė paroda surengta vienoje iš istoriniame dvare įsikūrusio Šilutės H.Šojaus muziejų salių.

Atidarymą pradėjo medžioklės ragų gausmas, kuriuos pūtė Gražvydas Raila ir jo mokinys Martynas Daugėla. Ši paroda – tai medžiotojų metų įvertinimas. Tad Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkė Nijolė Endrikaitienė trumpai apibudimo rezultatus ir paskelbė nugalėtojus. Medžioklės trofėjai yra vertinami pagal dydį. Aukso medaliu tebuvo apdovanotas tik vienas šios būrelio medžiotojas. Juo tapo Viktoras Kazlauskas, kurio sumedžioto šerno ilčių ilgis atitiko tarptautinį CIC standartą ir buvo įvertinti 124,05 balais. O dauguma medžiotojų iš Šilutės ir Pagėgių trofėjai buvo įvertinti sidabro medaliais.

Po parodos atidarymo ir nugalėtojų paskelbimo, į jos atidarymą susirinkę vyrai dalinosi savo medžioklių įspūdžiais bei apžiūrinėjo parodoje eksponuojamus trofėjus. Ši paroda Šilutės H.Šojaus muziejuje veik iki lapkričio 30 dienos.

Be the first to comment on "Medžioklės trofėjų paroda"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*