Ir toliau tobuliname svetainę

Šiandien rytą ir vėl šiek tiek papildėme svetainę „Šilainės kraštas“. Nuo šiol dešiniajame krašte bus ne tik „Video naujienų“ skiltis, bet ir „Numatomų įvykių ir renginių kalendorius“. Šio patobulinimo tikslas – vienu žvilgsniu pamatyti, kas vyksta Šilainės krašte, kurio centras yra Šilutės rajonas.

Kalendorius yra aktyvus: spustelėję pelytės smaigaliu virš raudona spalva pažymėtos mėnesio dienos pateksite į specialiai tai dienai sukurtą puslapį. O čia – valandų tikslumu išrikiuoti visi tą dieną vykstantys įvykiai, kurie vienaip ar kitaip gali būti svarbūs šio krašto gyventojams. Šis kalendorius taip pat ir stimulas kažkur dalyvauti, be to, taip matoma platesnė Savivaldybės veiklos panorama.

Spustelėjus mėnesiu atgal bus galima grįžti į praeitį ir prisiminti, kas jau vyko. Taip natūraliai formuosis buvusių įvykių ar renginių archyvas.

Kita, ne taip akivaizdžiai matoma, naujovė, kad nuo šiol nebelieka krašto istorijai bei praeičiai skirtos „Šilainės sodas“ svetainės – ji pati tampa istorija. Nuo 2007 metų joje ne vienas, besidominantis krašto praeities įvykiais bei sekantis šiandieninę krašto kultūrinę panoramą, ieškodavo žinių ir kultūrinių naujienų. Tik nereikia nusivilti, visa informacija perkeliama į naująją „Šilainės krašto“ svetainę – sukurta ne tik „Kultūros“ rubrika, bet ir „Šilainės sodo“ skyrelis. Pastarajame ir toliau bus aptariami vykę reikšmingi įvykiai, aprašomos istorinės kraštui nusipelniusios asmenybės bei skelbiama istorinė medžiaga. Senoji „Šilainės sodo“ svetainė netrukus vėl bus pasiekiama. Tad visada bus galimybė grįžti į praeitį ir rasti ten skelbtą medžiagą.

Visi šie patobulinimai daromi tam, kad būtų patogiau ir kuo paprasčiau matyti visą Šilainės krašto gyvenimą, žmonių rūpesčius bei būtų paskata dalyvauti viso to kūrime.

Komentarų nėra, būk pirmas. "Ir toliau tobuliname svetainę"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*