Sėkmingos varžybos Viduklėje

Jaukiame Viduklės S.Stanevičiaus gimnazijos stadione Raseinių Kūno kultūros ir sporto centro bei trenerio Eugenijaus Petroko iniciatyva pirmą kartą vyko Vidurio Lietuvos ir Žemaitijos regionų vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos „Viduklės pavasaris – 2016“. Jose dalyvavo gausus būrys lengvaatlečių iš Klaipėdos miesto ir rajono, Tauragės, Šilalės, Pagėgių, Plungės, Raseinių ir iš Šilutės rajonų.

Jaunučių grupėje (14 – 15m.) du kartus pirmas buvo M.Lidžius: 110 mb/b – 17,34 s. ir trišuolyje -12,04 m. O.Gusčius 110 mb/b finišavo trečias, o trišuolyje liko antras -11,85 m. Trišuolyje trečias buvo ir V.Endrulis – 11,55 m., o šuolyje į tolį jis pasiekė antrą rezultatą – 5,16 m., vos 2 cm. pralaimėjęs nugalėtojui. J.Rudytė laimėjo rutulio stūmimą su puikiu asmeniniu rezultatu – 12,12 m., o ieties metime liko antra. Antras ieties metime buvo ir J.Matviekas – 35,23 m. K.Bataitytė rutulio stūmime buvo trečia – 10,65 m. 1500 m bėgimą lengvai laimėjo J.Budrikas – 4:49,00 min.

B.Kalvaitytė iškovojo sidabrą trišuolyje – 9,98 m, du kartus trečia buvo J.Lapinskaitė – 100 m. ir 400 m. bėgimuose. 800 m. bėgime antra finišavo J.Baciūtė, trečia šuolyje į aukštį liko E.Andriuškaitė -1,40 m. Trečios finišavo mergaitės estafetėje 400 + 300 + 200 + 100 J.Baciūtė, R.Petrylaitė, J.Lapinskaitė, J.Rudytė.

Vaikų (12-13m.) grupėje G.Bartkutė laimėjo 1000 m. bėgimą – 3:32,00 min. ir buvo antra bėgant 600 m. – 1:48,00 min. L.Andrijauskas laimėjo 300 m. bėgimą – 45,65 s. ir finišavo antras bėgant 60 m. – 8,19 s. J.Pocius užėmė dvi trečias vietas 60 mb/b ir šuolyje į aukštį, o D.Jurkaitis šuolyje į aukštį iškovojo sidabro medalį -1,35 m.

Varžybos buvo labai gerai organizuotos ir šventinės. Dėkojame organizatoriams ir tikimės, kad jos taps tradicinėmis.

Informavo treneris Medardas Urmulevičius.