Šilutiškiai dziudo sportininkai ir toliau skina medalius

Šių metų vasario 4 dieną Jurbarke vyko didelis tarptautinis vaikų dziudo turnyras. Jame dalyvavo ir gausus šilutiškių būrys. Čia rungėsi sportininkai iš Rusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos – iš viso per tris šimtus sportininkų.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi antrąsias vietas užėmusiems Nojui Kungiui ir Mantui Sungailai. Trečiąsias vietas iškovojo Pijus Jogminas ir Matas Gerulskis. Nedaug trūko iki medalių gerai kovojusiems Giedriui Eidukiui ir Nedui Jurkevičiui.

O jau kitą, vasario 5, dieną Latvijos sostinėje Rygoje vyko Latvijos U-21 (jaunimo) atviras dziudo čempionatas. Jame dalyvavo šeši Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Geriausiai sekėsi Edvardui Sagalec. Jis dėl patekimo į finalą nežymiai pralaimėjo Europos čempionui A.Galaktionovui, o visas kitas keturias kovas laimėjo aiškia persvara ir savo svorio kategorijoje iškovojo šio čempionato bronzą. Brolis Ernestas liko penktas, o Justas Pauparis ir Dominykas Šatkus – septinti. Čia mūsų sportininkams buvo geras jėgų išbandymas prieš vasario 17-18 dienomis Kaune vyksiantį Lietuvos U-21 dziudo čempionatą.

0102

Be the first to comment on "Šilutiškiai dziudo sportininkai ir toliau skina medalius"