Pagarbos bėgime Drevernoje vis daugiau bėgimo mėgėjų iš Šilutės

Šilutiškių bėgimo komanda dalyvavusi tradiciniame pagarbos bėgime Drevernoje (pirma iš kairės Karina Šimkutė su iškovota taure, Justas Budrikas su taure pirmas iš dešinės ir Romas Škadauskas su taure antras iš kairės).

Rudenišką šeštadienio rytą gausus būrys bėgimo entuziastų susirinko į tradicinį Gintaro Paulionio atminimo bėgimą Drevernoje. Bėgimas buvo skirtas pagerbti drąsų keliautoją, Lietuvos vikingą Gintarą Paulionį, tragiškai žuvusį 1994 metų spalio 2 dieną Baltijos jūroje.

Nors šį šeštadienį didžioji dalis bėgimo mėgėjų varžėsi Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos įskaitiniame bėgime Rumšiškėse, bet į tradicinį pagarbos bėgimą Drevernoje atvyko nemažas būrys greitakojų iš įvairių šalies kampelių: Vilniaus, Klaipėdos, Gargždų, Kretingos, Priekulės, Palangos, Plungės, Raseinių, Mažeikių, Trakų, Telšių ir nemažas būrys šilutiškių. Rajono garbę šiame bėgime gynė Šilutės sporto klubo „Leitė“ bėgimo mėgėjai: Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos viršininkas, kapitonas Evaldas Bilevičius, SK „Leitė“ vadovas Edvardas Lukošius bei šilutiškis Martynas Nasvytis. O taip pat Pamario pagrindinės mokyklos mokinukės Karina Šimkutė ir Lukrecija Lukošiūtė bei Emilė Širvytė iš Žibų pradinės mokyklos. Buvęs savanorių vadas, ventiškis Romas Škadauskas ir šilutiškis Martynas Nasvytis bei du Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai Paulius Gudaitis ir Justas Budrikas.

Visi norintys pasivaržyti galėjo rinktis ilgąją 8,4 km arba trumpąją 3,9 km trasas. 8,4 km bėgikams startas buvo duotas Priekulėje.  Čia prie starto linijos stojo trys šilutiškiai: E. Bilevičius, P. Gudaitis ir E. Lukošius. Beje, šių eilučių autorius buvo šių varžybų vyriausias dalyvis.

Šią distanciją greičiausiai įveikė Klaipėdos sporto klubų „Stajeris“ ir „Maratonas“ atstovai Dovydas Stašys (0:28:35) ir Nerijus Ruzveltas (0:29:41). Šilutės sporto mokyklos lengvaatletis Paulius Gudaitis distanciją įveikė per 33,04 min ir užėmė trečiąją vietą. Šilutės SK „Leitė“ vadovas E. Lukošius 8,4 km nubėgo per 37,03 min. ir bendroje įskaitoje užėmė septintą vietą. Netrukus finišo liniją  šilutiškis Evaldas Bilevičius. Jis distanciją įveikė per 38,18 min. ir bendroje įskaitoje užėmė dešimtąją vietą. Šilutiškiui Martynui Nasvyčiui 8,4 km distanciją pavyko įveikti per 53,56 min.

3,9 km distancijoje greičiausias buvo Šilutės sporto mokyklos lengvaatletis Justas Budrikas. Jis nežymiai, tik 18 sekundžių greičiau kirto finišo liniją – 00:13:28, aplenkęs Klaipėdos SK „Maratonas“ bėgiką Augustą Jokubyną – 00:13:46. Ventiškis Romas Škadauskas bendroje įskaitoje užėmė IV-vietą, tačiau savo amžiaus grupėje buvo nenugalimas ir buvo pirmas – 00:14:51.

Penkiolikmetė Karina Šimkutė 3,9 km distanciją įveikė per 24 min. 14 sek. ir savo amžiaus grupėje užėmė pirmąją vietą, tad į namus grįžo su gražuole sportine taure bei aukso medaliu.

Ne kartą dalyvavusios 20 km pėsčiųjų žygiuose Lukrecija Lukošiūtė bei poetišką pavardę turinti Emilė Širvytė, sėkmingai ir draugiškai 3,9 km įveikė per 29 min. 16 sek.

Po varžybų jaunosios bėgikės dalinosi neišdildomais įspūdžiais: „Atbėgome paskutinės, bet mums daugiausiai visi plojo. Kada bus kitas bėgimas?“.

Be the first to comment on "Pagarbos bėgime Drevernoje vis daugiau bėgimo mėgėjų iš Šilutės"