Netradicinė orientacinio sporto treniruotė Šilutėje

Rugsėjo 25 d., antradienį, Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, treniruojami Linos Leikuvienės rinkosi ne Šilutės miesto stadione, kaip įprasta, o muziejaus kiemelyje netoli Šyšos upės į netradicinę jiems orientavimosi sporto treniruotę – „Auksinis Pamario ruduo 2018“.

Daugiau nei dvidešimt lengvaatlečių susipažinę su orientavimosi sporto varžybų taisyklėmis pasklido po Hugo Šojaus parką bei ąžuolų giraitę kitoje Šyšos upėje.

Beje, „Ąžuolų giraitė“ – parkas pasodintas 1999 04 16 Šilutėj, prie centrinės rajono ligoninės. Sodino Klaipėdos krašto jaunieji miško bičiuliai, Šilutės ir kitos miško urėdijos, tad kitais metais švęsime „Ąžuolų giraitės“ dešimties metų jubiliejų. Pakviesime visus į orientavimosi sporto mėgėjus į varžybas.

Neįprastos lengvaatlečiams orientavimosi sporto treniruotės pateikė neįprastų netikėtumų. Atrodytų, kad atsinaujinusiame miesto parke rasti natūralios gamtos kapelių neįmanoma, deja, ne. Varžybų organizatoriams tai pavyko padaryti, tad jauniesiems sportininkams buvo tikras krikštas, kai reikėjo braidyti iki pažastų po dilgėlynus, ne po gėlynus.

Bėgikai Justas Budrikas ir Paulius Gudaitis ilgai „negrybavo“, parbėgo pirmieji, tačiau jau pirmame kontroliniame punkte „nupjovė grybą“, gerai neapsižiūrėjo ir neradę komposterio bėgo toliau. Neatsižymėjimas kontroliniame punkte reiškia diskvalifikavimą.

Nebūna to blogo, kas neišeitų į gerą. Visiems kitiems, nors ir teko „pagrybauti“, pavyko sėkmingai įveikti šią orientavimosi sporto trasą. Krikštas pavyko.

Pasak trenerės L. Leikuvienės, – „dešimtmetis mano sūnus vis dar kalba apie šias orientavimosi sporto varžybas. Pilnas neišdildomų įspūdžių, nors ir buvo pasiklydęs, bet labai patiko. Sakė galėjo kontrolinių punktų būti daugiau.  O dičkiai replikavo, kad jautėsi kaip po tikrų varžybų, o trenerė sakė, „kad bus lengva treniruotė…“,  bet visiems labai patiko. AČIŪ, KAD PAKVIETĖT IŠBANDYTI !!!“

Spalio 4 d. pasivaržyti orientavimosi sporto varžybose „Auksinis Pamario ruduo 2018“ atvyks svečiai iš Kintų.

Jau daugiau nei trisdešimt metų rugsėjo 27 d. visas pasaulis švenčia Pasaulinę turizmo dieną ir skatina keliauti, pažinti, atrasti stulbinančių kampelių. Tačiau nebūtina išvykti toli nuo namų, kad patirtum kažką naujo. Tad, su švente mielieji! „Šilutės sporto klubas „Leitė“.

Be the first to comment on "Netradicinė orientacinio sporto treniruotė Šilutėje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*