Namo iš Plungės su 15 medalių

Lapkričio 12 dieną Plungėje vyko dziudo turnyras „ŽEMAITIJA 2022“. Jame dalyvavo sportininkai iš aštuonių Žemaitijos miestų. Iš viso – per šimtą penkiasdešimt dalyvių. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą KUMIKATA atstovavo dvidešimt sportininkų.

Iškovota penkiolika medalių. Savo svorio kategorijoje čempiono vardą iškovojo Benas Burba. Antrąsias vietas užėmė Matas Ališkevičius, Tadas Kazlauskas, Ignas Krilauskas, Deividas Jokulys ir Arnas Veliuona. Trečiąsias vietas iškovojo Jonas Vyšniauskas, Danielius Montvydas, Danas Liutkus, Benjaminas Ivanov, Rapolas Vasiliauskas, Domas Kujelis-Kučinskas, Vytautas Petruškevičius, Tumas Mosiejauskas ir Jonas Putinas. Kitiems truputį pritrūko sportinės sėkmės kovoje dėl medalių.

Ačiū jauniesiems teisėjams Juozui, Saimonui ir Ignui. Taip pat noriu padėkoti tėveliams padėjusiems nuvežti tokį būrį sportininkų, didelis Ačiū Jums!

Be the first to comment on "Namo iš Plungės su 15 medalių"