Kovos po atviru dangumi

Klaipėdoje kruizinių laivų terminale birželio 16 d. vyko dvikovinių sporto šakų pasirodymai – varžybos. Tatamis buvo paklotas po atviru dangumi.

Šventėje dalyvavo vienuolika Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ auklėtinių. Varžybos buvo individualios ir komandinės.

Individualiose varžybose geriausiai sekėsi Benui Kovyrcovui. Jis iškovojo čempiono vardą. Antrąsias vietas užėmė Emilis Kovyrcovas, Justas Vyšniauskas ir Mažvydas Žemaitaitis. Trečiąsias vietas iškovojo Martynas Ražaitis, Joris Būdvytis, Emilis Trijonis, Aras Plikšnys ir Domas Plikšnys. Nedaug iki medalių pritrūko Pijui Baltučiui ir Eimantui Žygaičiui. Jie liko penkti.

Komandinių varžybų turnyre šilutiškiai iškovojo trečiąją vietą ir buvo apdovanoti varžybų taure. Renginys surengtas labai puikiai. Visi dalyviai buvo apdovanoti proginiais marškinėliais, kuriose – ženklas, kad Klaipėda yra 2018 m. Europos sporto miestas.

Šauni šventė. Ačiū tėveliams už palaikymą. Visiems gerų ir šiltų atostogų.