Gausus medalių derlius dziudo klubo jubiliejaus proga

Šių metų gegužės 14 dieną įvyko Šilutės dziudo čempionatas, skirtas Šilutės dziudo klubo KUMIKATA 10-ties metų jubiliejui paminėti.

Kovose dalyvavo per 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos miestų. Geriausiai iš šilutiškių sekėsi Aistei Girdvainytei. Ji savo svorio kategorijoje iškovojo čempionės vardą. Trečią vietą iškovojo Radvilė Macko.

ImtynesBerniukų grupėje savo svorio kategorijose antrąsias vietas užėmė Pijus Jogminas, Emilis Stanys, Nojus Kungys, Uosis Knapkis. Trečias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Giedrius Eidukis, Ronaldas Kiaulakis, Matas Gerulskis, Rokas Arnašius, Domas Plikšnys, Aras Plikšnys, Arnas Galdikas, Mantas Sungaila, Ignas Klimanskis, Eligijus Montvilas.

Radvilė Macko buvo apdovanota specialiu prizu kaip jauniausia čempionato dalyvė mergaičių grupėje. Prizą įsteigė Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Klubas KIMIKATA dėkoja rėmėjams, be kurių finansinės pagalbos būtu sunku surengti tokią nuostabią dziudo šventę Šilutėje.

Visi

Be the first to comment on "Gausus medalių derlius dziudo klubo jubiliejaus proga"