Naujos automobilių aikštelės už privačias lėšas

Vienu iš birželio mėnesį vyksiančių Šilutės rajono Savivaldybės tarybos sprendimu numatoma sudaryti susitarimą tarp savivaldybės administracijos ir UAB „Neringos kelias“. Jo esmės – minėta įmonė už savo lėšas planuoja įrengti miesto centre apie 50 naujų automobilių stovėjimo vietų.

Toks sprendimo projektas bus aptariamas šią savaitę vyksiančiuose Šilutės rajono Savivaldybės tarybos komiteto posėdžiuose. Jame sakoma, kad sudarius šį susitarimą „UAB „Neringos kelias“ parengtų projektą ir atliktų infrastruktūros plėtojimo darbus, Šilutės miesto teritorijoje, tarp V.Kudirkos g. ir M.Jankaus gatvių, Laisvės alėjoje, už privačias lėšas“. Aiškinamajame sprendimo rašte konkretinama, kad „būtų įrengta apie 50 automobilių stovėjimo vietų, 7 dviračių stovėjimo vietos, 1 elektromobilių įkrovimo vieta“.

Susitarime numatoma, kad UAB  „Neringos kelias“ gaus visus reikiamus projektavimui dokumentus, parengs preliminarius projektinius pasiūlymus ir juos aptars su savivaldybės administracija. Vėliau, atlikus statybos darbus, automobilių stovėjimo aikšteles neatlygintinai perduos nuosavybės teise Šilutės rajono savivaldybei.

Balandžio 25 dieną savivaldybės administracijos direktoriui adresuotame rašte, kurį pasirašė UAB „Neringos kelias“ direktorė Toma Dubauskienė sakoma, kad šios automobilių aikštelės reikalingos prie projektuojamo prekybos paskirties su konferencijos sale ir administracinėmis patalpomis Lietuvininkų g. 61 pastato Šilutės miesto centre.

Parengtą automobilių aikštelių įrengimo schemą galima pažiūrėti čia.

2 Komentarai "Naujos automobilių aikštelės už privačias lėšas"

  1. miestietis | 2016-06-20 at 12:00 |

    Šitą privataus verslo „paslaugą“ pirmiausiai turėtų apsvarstyti Laisvės kvartalo gyventojai! Ar jie bus labai laimingi atsiradusiai naujais transporto srautais per kiemų želdynus. Vaikų į kiemą negalės ramiai išleisti.

  2. Kai įsikiša privatus verslas taip tampa viskas mokama.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*