Tikslas pasiektas – irklentininkai atplaukė į Rusnę  (NUOTRAUKOS)

Vakar popiet, apie pusę keturių, Atmatos upėje pasirodė trys stačiomis irkluojantys vyrai. Netrukus jie su džiaugsmingomis ovacijomis Atmatos ir Skirvytės sandūroje buvo sutikti būrio rusniškių, kurių nemažą dalį sudarė Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniai bei jų mokytojai.

Šiuo iškilmingu sutikimu pasibaigė 460 kilometrų žygis Nemunu, prasidėjęs gegužės 25 dieną Lipliūnų kaime prie Druskininkų. Jo tikslas – susivienyti žinomus Lietuvos žmones bendram tikslui – aukoti ir padėti Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniams įgyvendinti savo svajones. O taip pat priimti iššūkį ir irklentėmis Nemunu praplaukti 460 kilometrų.

Nors visome žygyje dalyvavo ir daugiau žmonių, tačiau irklentėmis į Rusnę atsiyrė šio žygio sumanytojas ir irklenčių sporto entuziastas suping.lt įkūrėjas ir profesionalus treneris Mark Gurskij, Laimonas Staniulionis ir Justinas Bielskis.

Jų sutikimui Rusnės specialiosios mokyklos auklėtiniai parengė šaunią muzikinę programą, pririnko tik ką pražydusių lauko gėlių. Sutikimo metu šmaikščiu žodžiu juos sveikino Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė, Rusnės bendruomenės pirmininkas Raimondas Plikšnys, Rusnės specialiosios mokyklos vadovai.

Pageidaujantiems žygio dalyviai davė išbandyti paplaukti irklentėmis.

Šio žygio metu surinkti pinigai bus perduoti Rusnės specialiosios mokyklos moksleiviams. Jie buvo surinkti rėmus šį žygį tiesiogiai bei aukojant telefoninėmis žinutėmis.

Už galimybę kurėnu upėje pasitikti žygeivius, straipsnio autorius dėkoja Raimondui Plikšniui ir jo komandos narei Daivai bei jungoms Domui ir Arui.

1 Comment on "Tikslas pasiektas – irklentininkai atplaukė į Rusnę"

  1. Laimonas | 2016-06-02 at 15:33 |

    Ačiū Daivai, Raimondui, Domui, Arui ir Sauliui už nuostabų pasitikimą, gerus žodžius ir gražias nuotraukas :)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*