Pagėgių krašto gyventojai mokėsi skaitmeninio raštingumo

2019 m. gruodžio 2-12 dienomis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje vyko paskutiniai šiais metais kompiuterinio raštingumo mokymai gyventojams. Kurso dalyviai mokėsi naudotis kompiuteriu, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, naudotis elektroninėmis paslaugomis, bendrauti internetu su artimaisiais bei draugais ir kt.

Šio skyriaus vedėja Asta Andrulienė po kompiuterinio raštingumo mokymų kursų dalyviams Nerijui Ašakėnui, Nijolei Barančiukienei, Robertui Brunevičiui, Rasutei Klumbienei, Jovitai Kurpavičienei, Pranciškui Ličkui, Arvydui Stankevičiui, Dariui Stroliui, Mariui Stroliui, Vidai Šimkevičienei, Arūnui Totilui įteikė specialius patvirtinančius pažymėjimus, kuriuos parengė projekto „Prisijungusi Lietuva“ atstovai.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose vykdant projektą „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ skaitmeninio raštingumo mokymuose apmokyta 1 300 Pagėgių krašto gyventojų. Šių kursų dėka, dalyviai ne tik įveikė naujų technologijų baimę bet ir galėjo pabendrauti su bendraminčiais bei smagiai ir turiningai praleisti laiką.

Projektas #PrisijungusiLietuva finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Jo tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

Visus pageidaujančius įgyti skaitmeninio raštingumo pagrindus ar pagilinti turimas žinias, kviečiame registruotis į mokymus Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose.

Asta Andrulienė,
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
Bibliografijos-informacijos skyriaus vedėja

Nuotraukos iš Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos archyvo

Be the first to comment on "Pagėgių krašto gyventojai mokėsi skaitmeninio raštingumo"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*