Rudeninis lietus nesutrukdė „nuausti“ gėlių kilimo

Rudeninių grožybių Švėkšnoje kūrėjai. Danutės Gailiūnienės nuotrauka.

Apie Švėkšnos neįgaliųjų padalinio narių iniciatyvumą kalbėti jau nebereikia. Jie nuolatos paįvairina miestelio kasdienybę įvairiomis iniciatyvomis. Ką jie sugalvojo šįkart?

Trečiadienį, rugsėjo 26 dieną, švėkšniškiai tęsė jau septintus metus trunkančią tradiciją – sukūrė floristines kompozicijas prie Šv. Jokūbo bažnyčios. Nors ir lijo, ir pūtė žvarbus rudeninis vėjas, negailėdami savęs, draugijos nariai per kelias valandas „nuaudė“ gėlių kilimus.

Prie švėkšniškių maldos namų atsirado trys kūriniai. Viena iš jų – Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta kompozicija, kurioje trispalvės fone pavaizduoti valstybės kontūrai ir širdis viduryje. Antroji – tautiniai rūbais pasipuošusi lietuvaitė. Pasak pirmininkės Ingritos Riterienės, karkasas, naudojamas šiam kūriniui, aprengtas jau jubiliejinį dešimtąjį kartą. Per tą laiką jis buvo naudojamas ne tik Švėkšnoje, bet ir Klaipėdoje, Saugose, dekoruojant kaskart vis skirtingai. Trečioji kompozicija sukurta neplėtojant atskiros tematikos, tiesiog siekiant panaudoti visas likusias gėles.

Informacija pasidalino interneto svetainė „Švėkšnos naujienos“. Daugiau žiūrėti čia

Be the first to comment on "Rudeninis lietus nesutrukdė „nuausti“ gėlių kilimo"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*