Problemos nežino, bet žadėjo pasigilinti

Miestiečiai džiaugias naujam gyvenimui prikeltu Šilutės Hugo Šojaus dvaru – šiandien jis yra miesto puošmena. Tačiau greta jo – pradėtos ir jau kadais apleistos statybos. Tai buvusio dvaro komplekso pastatas, kurį kažkodėl prieš daugiau kaip dešimt metų buvo leista privatizuoti. Šiandien jis šalia dvaro gadina vaizdą. Juo labiau, kad ir jis taip pat, kad ir dvaras, buvo kultūros paminklas. Pabandėme pasiaiškinti, ar nieko negalima padaryti, jog jis tiesiog negadintų ne tik dvaro, bet ir miesto centro vaizdo.  

Paminklus prižiūri, rūpinasi jais, o esant reikalui valstybės vardu ir verčia susitvarkyti Kultūros paveldo departamento prie Kultūros departamento darbuotojai. Telefonu susisiekėme su minėto departamento Klaipėdos skyriaus vedėja Audronė Puzoniene. Ir paprašėme, kad pasakytų savo nuomonę apie esamą situaciją Šilutės miesto centre. Vedėja sakėsi nelabai prisimenanti šio atvejo, nes tuo metu, kai vyko projektų derinimo procesai, nedirbo šiose pareigose. Tačiau ji sakė, kad jei pagal to meto tvarką ir taisykles statybos darbai buvo suderinti, tai nieko negalima padaryti. Juo labiau, kad tai privati nuosavybė. O jei kam kas nepatinka, tai jau kitas reikalas.

Tačiau papasakojus, kad jau daugelį metų buvęs paveldo pastatas stovi nebaigtas statyti ir aptvertas aplinką darkančia tvora, A.Puzonienė žadėjo pasidomėti, kodėl taip yra. Juo labiau, kad ta nebaigta statyba yra valstybės saugomo kultūros objekto teritorijoje. Vedėjai išsiuntėme prašymą, į kurį ji žadėjo atsakyti.

Komentarų nėra, būk pirmas. "Problemos nežino, bet žadėjo pasigilinti"

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas


*