Įvyko jau trečiasis „Jaunimo nakties“ susitikimas Kintuose  (NUOTRAUKOS)

Penktadienį, spalio 28 dieną, Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre vietos jaunimas jau nuo pat ryto buvo triukšmingas – vyko paskutinieji renginio „FRIDAYNIGHT 2K16“ pasiruošimo darbai. O jaudintis buvo dėl ko – į jį turėjo atvykti bendraamžiai net iš penkių mokyklų ir miestelių – Katyčių, Vilkyčių, Juknaičių, Pašyšių bei Vainuto.

Vakaro pradžioje sveikinimo žodžius tarė Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų ir sporto koordinatorė Simona Skuodaitė, Kintų seniūnas Antanas Kližentis, Kintų bendruomenės pirmininkė Sigita Kasparavičienė bei Kintų pagrindinės mokyklos direktorė Asta Gužauskienė. Visi jie džiaugėsi aktyviu Kintų miestelio jaunimu, sveikino su trečiuoju nakties gimtadieniu bei linkėjo neišdildomų naktinių patirčių ir įspūdžių.

Prieš du mėnesius naršydama „facebook‘e“ pastebėjau skelbimą „Pildyk anketą ir mes atvyksime į tavo mokyklą ar organizuojamą renginį“. Užpildžiau ją ir po kelių savaičių gavau atsakymą – „mūsų komanda iš „MISIJA SIBIRAS 2016“ atvyks į „FRIDAYNIGHT 2k16“. Taip pas mus į Kintus atvyko šios ekspedicijos dalyvė Monika. Ji papasakojo apie patirtus nuotykius Sibire, dalinosi įspūdžiais. Monika kalbėjo, kad gyvenimo sąlygos ten nebuvo lengvos, fizinis darbas buvo labai sunkus, bet vykti į Sibirą ją paskatino pilietinė pareiga Tėvynei.

Antras svečias, pradžiuginęs jaunąją publiką, buvo kintiškis, aktyvistas, įvairių projektų savanoris, kelionių mėgėjas Gediminas Simutis. Jis yra keliavęs ne tik po Europą, Ameriką, bet yra buvęs ir Afrikoje. Gediminas dalijosi savo patirtimis įvairiuose pasaulio kraštuose. Jis taip pat stengėsi mus įtikinti, kad kiekvienas žmogus gali daug ką padaryti ir pasiekti – tik, aišku, reikia pačiam labai to norėti. Jis taip pat pamokė keletą žaidimų, kuriuos žaisdavo užsienio šalių projektuose. Aplankė mus ir kintiškis Jurgis Ašmonas – jis kiekvieną iš mūsų įtraukė į intriguojantį „Pokalbių šou“.

Po gan rimtos „FRIDAYNIGHT 2k16“ dalies atėjo ir aktyvioji: visi šios nakties dalyviai, susitikimo pradžioje susiskirstę į komandas, dalyvavo  įvairiuose užsiėmimuose – stotelėse.  O jų būta labai įvairių – nuo „Klaustrofobai spintoje“ ar iki „Ja aktior“.

Vėliau taip pat išbandėme ir naują  programą proto mūšiams ar testams kurti „Kahoot“. Džiaugiamės, kad komandos noriai įsitraukė į šį žaidimą ir atkakliai kovojo viena su kita. O visa ko pabaigoje atėjo ir atsipalaidavimo metas – šokiai, dainos, karaokė.

Didžiuojamės, kad Kintų jaunimas su Kintų jaunimo klubo pirmininke Vaida Nausėdaite, gali surengti renginį, į kurį noriai atvyksta svečiai iš įvairių Šilutės rajono miestelių. Džiugu, kad bendradarbiaujame, plėtojame partnerystę, dalijamės įvairiausiomis patirtimis su rajono jaunimo klubais bei mokinių tarybomis. O pats geriausias darbo įvertinimas – šypsenos ir nauji draugai. Tikimės, kad ateityje Kintų jaunimo klubo bei atviros jaunimo erdvės (AJE) „Noriu, Galiu, Darau“ rengiama jaunimo naktis švęs ne tik penktąjį ar dešimtąjį, bet ir dvidešimtąjį gimtadienį.

3 Comments on "Įvyko jau trečiasis „Jaunimo nakties“ susitikimas Kintuose"

  1. Lietuvis | 2016-10-31 at 10:43 |

    Kokioje šalyje vyko šis renginys? Pavadinimas tik angliškas, tai susirinkęs jaunimas bendravo anglų kalbą?

  2. Šarūnė | 2016-10-31 at 10:59 |

    Šaunus ir veiklus jaunimas, tik tautinės savigarbos dar trūksta. Gal kada susipras, kad ir maži dalykai, tokie kaip pavadinimas, yra daug ką pasakantys apie juos ir jų kraštą.

  3. Lietuvė | 2016-10-31 at 20:24 |

    Tai vyko lietuvoje, lietuvių kalba :)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*